پرداخت هزینه سرویس سیستم سرمایشی و گرمایشی اتوبوس های شهری

پرداخت هزینه سرویس سیستم سرمایشی و گرمایشی اتوبوس های شهری

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد گفت: شهرداری هزینه سرویس سیستم سرمایشی و گرمایشی اتوبوس های شهری را ماهیانه پرداخت می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد، محمد رضا شفیعی رئیس سازمان گفت: شهرداری هزینه سرویس سیستم سرمایشی و گرمایشی اتوبوس های شهری را ماهیانه پرداخت می کند.

وی افزود: بر اساس آنالیز قیمتی که توسط بهره برداران و رانندگان بخش خصوصی در سال های گذشته به این سازمان ارائه شده است، هزینه سرویس سیستم های گرمایشی و سرمایشی در قالب یارانه به صورت ماهیانه پرداخت می شود.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد تصریح کرد: برای امسال نیز با توجه به گرانی های سرسام آور در حال آنالیز قیمت ها با کمک بهره برداران ناوگان اتوبوس بخش خصوصی هستیم و تلاش می کنیم در اولین فرصت این هزینه ها مشخص و برای تصویب به شورای اسلامی شهر ارائه شود.

شفیعی با بیان این که متاسفانه برخی مسئولان شهر و خبرنگاران بدون این که از بنده به عنوان متولی امر در این زمینه، صحت و سقم ماجرا را سوال نمایند، آن را در فضای مجازی منتشر کرده اند، اسباب نگرانی مردم را فراهم آورده و حتی در برابر آن موضع می گیرند، افزود: شهروندان می توانند در صورت مشکل در رابطه با حمل و نقل عمومی شهری آن را با سامانه 1889 در میان بگذارند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.