نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله شهرداری یزد

نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله شهرداری یزد

حسین ساجدی فر گفت: همزمان با فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن، با حضور محمدعلی طالبی استاندار یزد و جمعی از مسئولان استان نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در حوزه های خدمات اداری و توانمندی های بخش خصوصی در محل کارخانه جنوب یزد ‌افتتاح شد.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد با اشاره به ضرورت تببین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان افزود: نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی انقلاب اسلامی با هدف ارائه گزارش اقدامات عمرانی، خدماتی، شهرسازی و همچنین فعالیت های فرهنگی و اجتماعی شهرداری یزد و اقدامات سایر دستگاه ها به آحاد جامعه افتتاح شده است.

ساجدی فر حضور پرشور اقشار مختلف مردم را یکی از ویژگی‌های منحصر بفرد این نمایشگاه دانست و گفت: شعار محوری تعیین شده از سوی مدیر اجرائی نمایشگاه عبارت هر غرفه یک خدمت تعیین شده است.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد اظهارداشت: غرفه شهرداری یزد در نمایشگاه فعالیت خود را از بیست بهمن آغاز و همه روزه تا بیست و چهارم بهمن ماه از ساعت پانزده الی بیست و یک  در محل کارخانه جنوب(خیابان آیت‌الله کاشانی یزد) برای بازدید عموم دایر است.

وی در پایان گفت: فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن فرصت مناسبی برای بیان دستاوردها و خدمات انجام شده به مردم است.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.