نشست روند فعالیت ناوگان تاکسی گردشگری

نشست روند فعالیت ناوگان تاکسی گردشگری

در نشست رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، روند فعالیت ناوگان تاکسی گردشگری یزد بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد، در نشستی که با حضور محمد رضا شفیعی رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر و سید مصطفی فاطمی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دفتر مجموعه تاکسی گردشگری شهر یزد برگزار شد اعضاء به روند فعالیت ناوگان تاکسی گردشگری در شهر جهانی یزد پرداختند.

 رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر در ابتدای این جلسه ضمن ابراز خرسندی از آغاز و ادامه فعالیت مجموعه تاکسی گردشگری شهر از سال 1394 تاکنون گفت: با عنایت به جهانی شدن شهر یزد، توجه ویژه ای به بحث تاکسی گردشگری و نیز نقل و انتقال گردشگران خارجی در دستور کار این سازمان قرار دارد.

 سید مصطفی فاطمی نیا مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز گزارشی از فعالیت های انجام شده در خصوص افزایش سطح دانش، آگاهی و مهارت رانندگان تاکسی های گردشگری شامل برگزاری دوره های آموزشی فشرده شهرشناسی، روانشناسی و مدیریت رفتار، بهداشت فردی و محیطی، آموزش کمک های اولیه و آتش نشانی، آداب معاشرت و اخلاق حرفه ای، آشنایی با مکان های دیدنی و تاریخی یزد برای این رانندگان ارائه نمود.

 در پایان رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر در معیت مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان نیز از ایستگاه تاکسی گردشگری در خیابان مسجد جامع بازدید نموده و از نزدیک به بررسی مسائل و مشکلات رانندگان تاکسی گردشگری پرداختند.

شایان ذکراست حمایت از رانندگان تاکسی گردشگری در زمینه افزایش نرخ کرایه تاکسی گردشگری، پیگیری وضعیت بیمه رانندگان تاکسی گردشگری، صدور مجوز و کارت تردد برون شهری جهت رانندگان این حوزه، جلوگیری از فعالیت رانندگان بدون مجوز در حوزه گردشگری از جمله خواسته های رانندگان این حوزه بود.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.