• سه‌شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

نخستین نشست شهردار جدید یزد با معاونین و مدیران شهرداری

نخستین نشست شهردار جدید یزد با معاونین و مدیران شهرداری

داور نظری شهردار جدید یزد در نخستین روز فعالیت خود طی نشستی با معاونین و رؤسای سازمان های شهرداری یزد در روز دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه با آن ها دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد، داور نظری شهردار جدید یزد در نخستین روز فعالیت خود در نشستی که با حضور غلامعلی سفید رئیس و حمید رضا قمی عضو شورای اسلامی شهر یزد در روز دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه برگزار شد با معاونین و رؤسای سازمان های شهرداری دیدار و گفتگو نمود.

وی بر هماهنگی و نظارت بر تامین و توسعه خدمات شهری مورد نیاز شهروندان و همچنین سیاستگذاری توسعه شهری و نظام مند شدن ساخت و سازها تاکید نمود.

شهردار یزد در خصوص موضوع سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی گفت: باید از طریق جذب مشارکت های مردمی برای توسعه شهری اقدام کنیم.

نظری تصریح کرد: برای نگهداشت و توسعه شهر میبایست به دنبال راهکارهای جدیدی باشیم که همه مستلزم ایجاد منابع درآمدی جدید است و همه نگاه ها به سمت حوزه مشارکت دوخته شده است.

وی از دیگر اولویت های شهر را بهسازی و نوسازی سیما و منظر شهری دانست و افزود: با کمک معاونین و رؤسای سازمان های شهرداری یزد، گزارش تحویل و تحول خود را در مدت ۱۰۰ روز تهیه و تقدیم شورای اسلامی شهر خواهد نمود.

در این جلسه صمیمی، معاونین نیز به ارائه دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

آدرس کوتاه :


شهردار یزد تاکید کرد: توجه به ورزش در بین کارمندان این نهاد و مردم باید همواره در اولویت‌ کار مجموعه شهرداری قرار گیرد

شهردار شهر جهانی یزد در آیین اختتامیه سومین دوره مسابقات فوتسال پیشکسوتان شهرداری‌های کلانشهر کشور تاکید کرد: توجه به ورزش در بین کارمندان این نهاد...

۱۳۹۸/۰۶/۲۶ 0 بازدید

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بر لزوم استفاده از ظرفیت های محله ای در جهت غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر تاکید کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی با شناسایی و استفاده از...

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ 98 بازدید