• پنج‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

سفر خداحافظی سفیر مجارستان به یزد در روزهای پایانی مأموریت در ایران

سفر خداحافظی سفیر مجارستان به یزد در روزهای پایانی مأموریت در ایران

سفیر مجارستان در ایران بر اساس ارتباط خواهر خواندگی یزد و یاسبرین و با توجه به اینکه مأموریت وی در ایران رو به پایان است، به رسم دوستی جهت خداحافظی با شهردار و شهروندان به یزد سفر کرد و به ملاقات شهردار رفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد سفیر جمهوری مجارستان در ایران که دوره خدمتش در کشور ما رو به پایان است با سفر به یزد و ملاقات با شهردار از همکاریهای شهروندان و شهرداری در رابطه با خواهر خواندگی یزد و یاسبرین تشکر و قدردانی نمود.

گیولاپِتو که به رسم دوستی وبه منظور خداحافظی از شهردار و شهروندان یزدی به شهر دارالعلم سفر کرده است ، در دیدار با عظیمی زاده، یزد را جزء محبوبترین شهرهای مورد علاقه خود در ایران دانست و با توجه به پست جدیدی که در وزارت خارجه مجارستان به او پیشنهاد شده و مرتبط با خاورمیانه است، ابراز خرسندی کرد که همچنان با ایران در ارتباط می باشد.

شهردار یزد نیز در این ملاقات ضمن خوش آمدگویی به سفیر مجارستان ، از زحماتی که وی در زمینه خواهر خواندگی یزد و یاسبرین متحمل شده است تشکر و قدردانی نمود.

 

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد عنوان کرد: مدیریت پل های عابر پیاده در ساختار تشکیلاتی سازمان تعریف نشده است

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با بیان اینکه مدیریت پل‌های عابرپیاده شهر یزد به این سازمان واگذار شده است، گفت: این موضوع در ساختار...

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ 67 بازدید