• چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر یزد با مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر یزد با مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد

اعضای شورای اسلامی شهر یزد با مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز یزد دیدار و انتصاب شایسته ایشان را به سمت مدیرکل صدا و سیما تبریک گفتند.

به گزارش سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد - اعضای شورای اسلامی شهر یزد ضمن تشکر و قدردانی از واحد خبر به جهت افزایش اخبار شورا در روزهای اخیر ؛ افزایش تعامل بین شورا و صداوسیما ، نقش اساسی صدا و سیما در زیرساختهای فرهنگی ، افزایش انعکاس مثبت عملکرد ادارات در کنار معضلات و مشکلات شهر ، انعکاس سجایای اخلاقی گذشتگان دارالعباده در برنامه های صدا و سیما ، افزایش اطلاع رسانی و برنامه های مربوط به مسائل فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی در جهت فرهنگسازی و غیره را عنوان نمود.

در ادامه، مدیرکل صدا وسیمای مرکز یزد با بیان اینکه صدا و سیما بیشتر فعالیت نظارتی دارد، از ایجاد شهروند خبرنگار در آینده نزدیک خبر داد.

وی خواستار ایجاد استودیو شهر در یکی از میادین سطح شهر شد و آمادگی صدا وسیما را برای افزایش تعامل بین دونهاد در جهت اطلاع رسانی و فرهنگسازی اعلام کرد.

 

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد عنوان کرد: واگذاری پل های عابر پیاده در ساختار تشکیلاتی سازمان تعریف نشده است

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با بیان اینکه مدیریت پل‌های عابرپیاده شهر یزد به این سازمان واگذار شده است، گفت: این موضوع در ساختار...

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ 0 بازدید