• چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

جلوگیری آتش نشانان از بروز فاجعه

جلوگیری آتش نشانان از بروز فاجعه

 تلاش به هنگام نیروهای عملیاتی آتش نشانی و کارکنان شرکت پترو آذر آسیا در خاموش کردن یک مخزن 240 هزار لیتری نگهداری سوخت نفتا  از بروز حادثه بزرگ  جلوگیری کرد .

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد - محمد میدانی معاون عملیات سازمان که در محل حضور داشت در مورد این حادثه گفت : رخداد این حادثه راس ساعت 20:13 پنج شنبه شب ششم فروردین به سامانه 125 سازمان اطلاع رسانی می شود که بلافاصله  ستاد فرماندهی از دو ایستگاه شماره چهار و هشت ، آتش نشانان را با  سه دستگاه خودروی اطفای حریق به منطقه ویژه اقتصادی یزد ، شرکت پترو آذر آسیا اعزام می نماید.

وی افزود : نخسین گروه عملیاتی که در کمترین زمان ممکن به محل آتش سوزی رسیدند عملیات ایمن سازی و خنک کردن مخزن یاد شده را اجرا کردند.

میدانی یاد آور شد:  در شرکت مذکور بیش از شش مخزن 240 هزار لیتری سوخت نفتا نگهداری می شود که در مجاورت هم قرار دارد و نیز در یکماه  گذشته تاکنون این دومین دفعه است که آن شرکت در هنگام انتقال سوخت از آن مخازن به دستگاه تولید سوخت صادراتی دچار این نوع حادثه شده است .

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد عنوان کرد: واگذاری پل های عابر پیاده در ساختار تشکیلاتی سازمان تعریف نشده است

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با بیان اینکه مدیریت پل‌های عابرپیاده شهر یزد به این سازمان واگذار شده است، گفت: این موضوع در ساختار...

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ 0 بازدید