تصویب تعرفه بهای خدمات شهری موضوع مهم جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد

تصویب تعرفه بهای خدمات شهری موضوع مهم جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد

یکصد و نود و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد دربیست وچهارمین روز از ماه مبارک رمضان و با حضور محمدرضا عظیمی‌زاده شهرداریزد برگزار شد.

به گفته سخنگو و روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد- در ابتدای این جلسه حجت الاسلام شیخ عباس زارع رئیس شورای اسلامی شهر یزد ضمن تشکر وقدردانی از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: مردم باحضور باشکوه خود در این روز، همدلي و همزباني خود را به مستكبرين جهان نمايان نمودند وهمچنين اين حضور نشان دادد که ملت شريف ايران پای آرمانهای امام(ره) و انقلاب هستند و انشاالله به یاری خداوند و همت وتلاش جوانان فلسطینی قدس شریف آزاد خواهد شد.

در ادامه این جلسه چند تن از اعضاي شورا پیرامون بازدید از پارک کنارگذر کمربند زارچ اشکذر مطالبی را مطرح واز شهردار یزدخواستند تا در صورت واگذاری این پارک به شهرداری، عملیات عمرانی وآبادانی آن آغاز شود.

همچنین سیده حمیده وزیری عضو شورای اسلامی شهر یزد در این جلسه با اشاره به اینکه پارک کنارگذر محور کمربندی یزد اشکذر دارای درختان بزرگ وزیبا می باشد، افزود: با توجه به اینکه استان یزد وبخصوص شهر یزد نیازمند پارک و محیط فرهنگی ورزشی است این پارک می تواند مکان خوبی برای اوقات فراغت شهروندان باشد.

در ادامه این جلسه محمد رضا عظیمی زاده شهردار یزد در زمینه پارک کنار گذر یزد افزود: نکته ای که در مورد این پارک مطرح می‌باشد این است که منابع طبیعی، تمام مساحت زمین پارک را به شهرداری واگذار نمی کند و فقط آن قسمت از زمین پارک که نیاز به آب دارد را در اختیار شهرداری قرار می دهد.

وی ادامه داد: متاسفانه منابع طبیعی حتی اختیار چاه آب را هم به شهرداری نمی دهد و اگر تمام مالکیت پارک وآب آن به شهرداری واگذار شود، شهرداری کار خود را در این پارک آغاز خواهد کرد.

همچنین در این جلسه حجت الاسلام حمید رضا مطهریان سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به اینکه معاونین شهردار در روزهای یکشنبه که وقت ملاقات مردم است اقدام به برگزاری جلسه می‌کنند، اظهارداشت: متاسفانه در چند مورد مشاهده شده که معاونین شهردار برای مراجعین احترامی قائل نیستند و درروز یکشنبه که باید پاسخگوی مراجعات حضوری شهروندان باشند با برگزاری جلسات از بار مسئولیت جواب دادن به مردم شانه خالی می کنند.

همچنین به گفته حجت الاسلام حمید رضا مطهریان سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد قرار است در روز یکشنبه جلسه ای پیرامون مشكلات کوره های آجرپزی و انتقال این کوره ها به خارج از شهرجلسه‌ای با حضور مسئولین مربوطه با محوریت کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد برگزار شود که امیدواریم نتایج خوبی را در بر داشته باشد.

در ادامه این جلسه بخشی از تعرفه های بهای خدمات شهری در چند بند  مصوب شد.

 

آدرس کوتاه :