• چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

برتري رابط خبري روابط عمومي شهرداري يزد در همكاري با پرتال خبر استان

برتري رابط خبري روابط عمومي شهرداري يزد در همكاري با پرتال خبر استان

رابط خبري روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري يزد با مخابره بيش از 220خبر و گزارش تصويري در سالجاري از سوي شوراي هماهنگي روابط عمومي ها ، به عنوان رابط برتر در همكاري با پرتال خبر استان يزد برگزيده شد.

      از سوي شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان يزد رابط خبري مديريت روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري يزد به عنوان رابط برتر در همكاري با پرتال خبر استان يزد در سال 1392 معرفي شد.

      گفتني است مديريت روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري يزد در سالجاري با مخابره بيش از 220 خبر و گزارش تصويري به روزنامه ها، سايت هاي مجازي و پرتالهاي خبري از جمله پرتال خبر استان يزد به آدرس yazdkhabar.ir به اين عنوان دست يافته است.

     داود پاك طينت مدير كل روابط عمومي استانداري و دبير شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان در حكمي كه به اين منظور صادر شده است عرصه خطير اطلاع رساني را يكي از مهمترين عرصه هاي حضور و فعاليت روابط عمومي دانسته كه مي تواند زمينه ساز ايجاد تعامل سازنده و موثر ميان هر سازمان و مخاطبانش باشد و روح اميد و نشاط را در جامعه جاري سازد.

روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد

آدرس کوتاه :


شهرداران کلانشهرهای کشور خواستار حمایت نمایندگان مجلس از حقوق شهر و شهروندان در لایحه مالیات بر ارزش افزوده شدند

شهرداران کلانشهرهای کشور در صد و سومین نشست مجمع، خواستار حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی از حقوق و منافع شهر و شهروندان در لایحه مالیات بر ارزش...

۱۳۹۸/۰۷/۳۰ 48 بازدید