بازدید اعضای کمیسیون فرهنگی از دانشگاه پیام نور مرکز یزد

بازدید اعضای کمیسیون فرهنگی از دانشگاه پیام نور مرکز یزد

به منظور همكاری و تعامل بیشتر بین شورای اسلامی شهریزد و دانشگاه پیام نور مرکز یزد ، اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد به ریاست حجت الاسلام حمیدرضا مطهریان ضمن بازدید از ساختمان دانشگاه پیام نور مرکز یزد ، با مسئولین این دانشگاه نشستی را برگزار کردند.

به گفته سخنگو و روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد- اعضای کمیسون فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد در ابتدا از ساختمان دانشگاه و سالن امتحانات بازدید کردند و در ادامه به جلسه بررسی وپیگیری مشکلات این دانشگاه رفتند.

 در این جلسه دکتر محمدرضا عارفی سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز یزد با اشاره به اینکه این دانشگاه در کل استان  بیش از هشت هزار نفر دانشجو، یکصدو چهل عضو هیئت علمی و 250کارمند دارد افزود: این دانشگاه با شعار آموزش برای همه و همه جا و با الویت بومی گزینی آغاز به کار کرد.

وی خواستار نگاه ویژه شورای اسلامی شهر یزد به این دانشگاه با توجه به مشکلات عمده ای که در آن وجود داد شد و تعامل وهمکاری فرهنگی بین دانشگاه به شورای اسلامی شهر را نقطه قوتی برای این دانشگاه عنوان کرد.

حجت الاسلام مطهریان_رئیس کمیسون فرهنگی و سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد در این جلسه ضمن خسته نباشید به مسئولین دانشگاه پیام نور استان و مرکز یزد  گفت: درخواست های مرتبط با مشکلات شهرداری و نیازهای دانشگاه در این زمینه  به صورت مکتوب به شورای اسلامی شهر ارسال شود تا با بررسی کامل این مشکلات ، نتایج خوبی را برای رفع آنها در نظر بگیریم.

همچنین ارسال متن پیشنهادی تفاهم نامه همکاری دانشگاه به شهرداری یا شورا و ارسال طرح پژوهشی رنگ شب تاب پروپوزال به کمیسون فرهنگی از دیگر مصوبات این نشست بود.

آدرس کوتاه :