• جمعه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

انجام اولین تخریب ساخت و ساز غیر مجاز در سال جدید از سوی منطقه سه شهرداری یزد

انجام اولین تخریب ساخت و ساز غیر مجاز در سال جدید از سوی منطقه سه شهرداری یزد

عوامل اجرایی منطقه سه شهرداری یزد با اجرای رأی کمیسیون ماده صد، طبقه هفتم ساختمانی را در منطقه صفائیه که به صورت غیر مجاز در حال ساخت بود تخریب کردند.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری یزد در راستای اجرای رأی کمیسیون ماده صد، تخریب طبقه هفتم ساختمانی در منطقه صفائیه با همکاری عوامل اجرائیات شهرداری و حضور نیروی انتظامی به انجام رسید.

احمد خواجه منصوری در این زمینه تصریح کرد: ساختمان مذکور با ابلاغ رأی کمیسیون ماده صد، مبنی بر قلع بنای ساخته شده در طبقه هفتم، در روز بیست و سوم فروردین ماه تخریب شد.

مدیر منطقه سه شهرداری یزد با اعلام آمادگی شهرداری جهت صدور پروانه، از شهروندان خواست قبل از هرگونه ساخت و ساز بر روی ملک خود، با مراجعه  به شهرداری مجوز ساخت و ساز دریافتت نمایند.

شایان ذکر اینکه تخریب ساختمان مذکور، اولین اجرای رأی تخریب کمیسیون ماده صد در سال جدید بود که از سوی منطقه سه شهرداری انجام شد.

 

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد عنوان کرد: مدیریت پل های عابر پیاده در ساختار تشکیلاتی سازمان تعریف نشده است

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با بیان اینکه مدیریت پل‌های عابرپیاده شهر یزد به این سازمان واگذار شده است، گفت: این موضوع در ساختار...

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ 67 بازدید