تصویب 60 میلیارد تومان برای ارتقاء حمل و نقل عمومی در یزد

ایسنا/یزد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با بیان این‌که لایحه مشارکت بخش خصوصی و دولت تدوین و برای تصویب نهایی به مجلس ارائه شده است، گفت: 170 طرح نیمه تمام که قابلیت واگذاری به بخش خصوصی دارند در یزد شناسایی شدند. 
 
 
«محسن صادقیان» پیش از ظهر امروز دوازده بهمن ماه در جمع خبرنگاران، با اشاره به اهمیت اجرای 1500 طرح عمرانی در سطح استان یزد، اظهار کرد: با توجه به اولویت‌های تعیین شده از سوی استاندار طرح هایی که طی یک یا دو سال آینده به اتمام می‌رسند در دستور کار حمایت قرار گرفتند.
 
وی افزود: از تعداد کل طرح‌های نیمه تمام استان 170 طرحی که قابلیت واگذاری به بخش خصوصی دارند شناسایی شدند.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با بیان این‌که لایحه مشارکت بخش خصوصی و دولت تدوین و برای تصویب نهایی به مجلس ارائه شده است، گفت: بعد از تصویب این لایحه فرآیند قانونی واگذاری طرح‌های نیمه تمام به بخش خصوصی اجرایی می‌شود.
 
صادقیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت تصویب 60 میلیارد تومان اعتبار برای حمل و نقل عمومی یزد، تصریح کرد: پیش‌بینی می‌کنیم با اقدامات انجام شده، امسال میزان گردشگران داخلی و خارجی یزد دو برابر افزایش یابد.
 
وی در پایان با بیان این‌که در حال حاضر 300 بنای تاریخی یزد در حال آماده سازی برای پذیرایی از مسافران نوروزی هستند، خاطرنشان کرد: تکمیل مثلث گردشگری یزد، اصفهان و شیراز از جمله اقدامات انجام شده برای تقویت زیرساخت‌های گردشگری در استان یزد است.