در سفر استاندار یزد به شهرستان بهاباد

پارک بزرگ بانوان بهاباد افتتاح شد

صبح  یکشنبه مورخ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ با تشریف فرمایی استاندار محترم جناب آقای طالبی و هیات همراه به بهاباد ، پارک بزرگ بانوان بهاباد با مساحت ۱۸هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال افتتاح شد.

 

طی این مراسم شهردار بهاباد ضمن خیر مقدم به استاندار محترم ، هیات همراه وسایر مسئولین  شهرستان و تشکر از مساعدتهای استاندار و معاونین استاندار در پیشبرد احداث پارک بانوان، به امکانات پارک از جمله زمین چمن مصنوعی فوتبال ، بسکتبال ، والیبال ، بدمینتون و تنیس، پیست دوچرخه سواری و اسکیت ،ست ورزشهای صبحگاهی و ویژگی منحصر به فرد پارک بانوان از لحاظ مساحتی به نسبت سایر پارکهای استان اشاره کرد.

 

آقای ابوالقاسمی در ادامه به ویژگی مختص این پارک در غرس ۴۰۰ اصله درخت و مثمر بودن ۲۰۰ اصله  این درختان اشاره کرد و گفت ان شالله با به بار نشستن آنها مورد استفاده بانوان محترم قرار خواهد گرفت.

 

شهردار بهاباد در پایان به پروژه های روشنایی بلوار شهید رفیعیان (فاز دوم و سوم)، پیشرفت ۷۰ درصدی میدان امام رضا ع و نصب تابلوهای میادین و معابر شهری اشاره کرد و اظهار امیدواری داشت با مساعدت بیشتر استاندار محترم شاهد افتتاح این پروژه ها تا پایان دولت یازدهم نیز باشیم.

 

روابط عمومی شهرداری بهاباد