پیام تبریک سرپرست شهرداری اشکذر به مناسبت هفته دفاع مقدس

پیام تبریک سرپرست شهرداری اشکذر به مناسبت هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، سرپرست شهرداری اشکذر در پیامی ۳۱ شهریورماه، آغاز هفته دفاع مقدس را به مردم شهید پرور اشکذر،خانواده های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران تبریک گفت.

 

احمدعلی دهقان منشادی در پیام خود آورده است:

 

هفته دفاع مقدس ، به عنوان درخشان ترین برهه از تاریخ معاصر ایران و مظهر حماسه ، وحدت ، ایثار و از خودگذشتگی ملت بزرگ ایران ، یاد آور رشادت های مردان و زنانی است که گران بها ترین سرمایه حیات خویش را در طبق اخلاص نهادند و با لبیک به فرمان امام امت ( ره ) ، در دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانفشانی کرده ، استقلال و آزادگی را برای نسل های آینده این سرزمین الهی ، به ارمغان آوردند.

 

بیان رشادت‌ها و حماسه‌های روزهای دفاع مقدس، رسالت خطیری است که همگان باید با بهره گیری از حقیقت ناب و گنجینه ارزشمند این حماسه برای امتداد و تقویت آن نسبت به انتقال مفاهیم ایثار و استقامت به نسل جوانان امروز و فردای ایران اسلامی تلاش نماییم.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام ، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به ملت بزرگ ایران ، مردم شریف و ولایی اشکذر به ویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تبریک گفته، عزت و سربلندی روزافزون ایران اسلامی را از درگاه ایزد منان مسالت دارم.