نشست مشترک شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرهای اشکذر و زارچ

نشست مشترک شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرهای اشکذر و زارچ

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر با حضور در شهرداری زارچ با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر زارچ دیدار کردند.

 

شهردار اشکذر ضمن تاکید بر همکاری متقابل دو شهر جهت اجرای پروژه های مشترک عمرانی گفت: برگزاری نشست های مشترک بین شهرداران و شورای های اسلامی شهرهای زارچ و اشکذر بستر و زمینه را برای استفاده از مشورت و خرد جمعی در جهت پیشبرد اهداف کلان دو شهر فراهم می کند.

 

احمد علی دهقان منشادی همدلی و همبستگی شورا و شهرداری را نقطه عطف برای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان عنوان کرد و افزود: در سایه این همدلی و همبستگی باید نسبت به ساماندهی مسائل شهری و تحقق رضایتمندی بیش از پیش مردم تلاش کرد.

 

وی اظهار داشت: عملیاتی کردن برنامه هایی که توسعه ،ارتقاء و آبادانی شهر و همچنین رضایتمندی شهروندان را به همراه دارد ،جزء ضروریات تلقی می شود  و باید همواره در اولویت قرار گیرد.

 

در ادامه شهردار زارچ و اعضای شورای اسلامی شهرهای اشکذر و زارچ نقطه نظرات خود را جهت همکاری های متقابل بیان نموده و طرفین بر برگزاری نشست های فنی جهت اجرای پروژه های مشترک عمرانی تاکید کردند.

 

در پایان شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر با اهداء لوح سپاس از زحمات ابوالقاسم نصیری شهردار زارچ و  رئیس سابق اداره آب و فاضلاب شهرستان اشکذر تقدیر نمودند.