سرپرست شهرداری اشکذردر مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما:

معابر مسکن مهر اشکذر آسفالت می شود

معابر مسکن مهر اشکذر آسفالت می شود

به گزارش روابط عمومی شهرداری اشکذر، قصه پرغصه مجتمع 130 واحدی مسکن مهر اشکذر ادامه دارد.پیش بینی نشدن برخی امکانات اولیه باعث اعتراض اهالی این منطقه شده و ساکنان مسکن مهر اشکذر نسبت به عدم رسیدگی مسئولان به مشکلاتشان گله مند هستند.نبود امکانات تفریحی مناسب در این منطقه باعث شده تا سر سره هایی از جنس خاک و زمین خاکی سلامت کودکان را تهدید کند.زیرسازی و شیب بندی کوچه ها، آسفالت معابر، مزاحمت سگ های ولگرد و ایجاد فضای سبز از مهمترین مشکلات اهالی این منطقه بود.

 

سرپرست شهرداری اشکذر در خصوص آسفالت مسکن مهر اشکذر گفت: اگر چه آسفالت  کوچه های مسکن مهر در تعهدات شهرداری نبوده ولی با توجه به درخواست های متعدد اهالی این موضوع در شورای اسلامی شهر اشکذر نیز مطرح شد و مقرر گردید آسفالت کوچه های مسکن مهر ظرف مدت یک ماه آینده انجام گیرد.

 

احمدعلی دهقان منشادی به موضوع سگ های ولگرد اشاره و اظهار داشت: طبق قرارداد منعقده شده فی مابین شهرداری وکمپ نگهداری وفا از ابتدای سال تعداد 350 قلاده سگ های ولگرد در سطح شهر زنده گیری شده و از پیمانکار خواسته شده تا جهت جلوگیری از ایجاد هر گونه مشکل و مزاحمت برای مردم زنده گیری سگ ها را تشدید کند.

 

وی به موضوع رفت و روب معابر این منطقه اشاره و ادامه داد: با آسفالت کوچه های این مجتمع موضوع رفت و روب و نظافت کوچه ها نیز با برنامه ریزی بهتر دنبال خواهد شد.

 

دهقان منشادی در خصوص ایجاد فضای سبز در این مجتمع عنوان داشت: با توجه به اینکه بخش عمده ای از خانه های مجتمع مسکن مهر اشکذر به دلیل عدم جانمایی مناسب دچار شکستگی شده، ایجاد هر گونه فضای سبز در این منطقه باعث می شود به منازل مسکونی خسارات بیشتری وارد شود، لذا در نظر داریم در محوطه هایی که جهت ایجاد فضای سبز در نظر گرفته شده را ساماندهی نموده و ست وسایل ورزشی کودکان نصب نماییم.