پیام مدیر منطقه بافت تاریخی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام مدیر منطقه بافت تاریخی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

به نام خداوند جان و خرد

دنیای امروز دنیای رسانه‌های جمعی و افکار عمومی است و استفاده از ظرفیت‌ها، منابع و ابزارهای اطلاع‌رسانی در چنین فضایی شرط اولیه موفقیت و اثرگذاری است. بدون تردید در چنین فضایی نقش و اهمیت افکارعمومی در توفیق یا عدم توفیق سیاست‌ها و برنامه‌ریزی‌ها وظیفه و ماموریت مدیران دستگاه‌ها را در برقراری ارتباط و تعامل گسترده و اثربخش با وسایل ارتباط جمعی و اصحاب رسانه (به عنوان منابع کسب خبر و ابزارهای اطلاع رسانی به اقشار مختلف مردم) بیش از گذشته به یک رسالت ضروری و درعین حال خطیر و حساس تبدیل کرده است.
توجه به نقش و جایگاه روابط عمومی‌ها به عنوان یکی از بسترها و ظرفیت‌های اطلاع رسانی و حلقه اتصال سازمان‌ها و نهادها با رسانه‌ها و افکار عمومی می‌تواند تاثیر به سزایی در جهت پاسخگویی به شهروندان و تقویت ارتباط و اعتماد بین مدیران و مردم در پی داشته باشد.  ۲۷ اردیبهشت در حقیقت فرصت ارزشمندی برای تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های صادقانه سختکوشان عرصه‌ی ارتباطات و روابط عمومی است‌.
اینجانب ۲۷ اردیبهشت ماه؛ روز ملی ارتباطات و روابط عمومی و فرارسیدن این هفته را به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی به ویژه به جامعه خدوم و پرتلاش مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و نظارتی، نهادهای عمومی و خدمات رسان تبریک گفته و توفیق روز افزون این عزیزان را از درگاه ایزد متعال مسئالت می نمایم.
انتظار می‌رود با برنامه ریزی و حمایت عملی و موثر همه مدیران و مسئولین ذی‌ربط شاهد ارتقا و اعتلای هرچه بیشتر جایگاه و نقش روابط عمومی‌ها و فراهم کردن بسترهای لازم برای اطلاع رسانی معقول، اقناعی و هنرمندانه و اثرگذار در عرصه‌های مختلف باشیم.


علیرضا نقوی
مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد