74

افتتاح باجه جدید بانک تجارت در مجموعه شهرداری

​​​​​
 
 

بنا به گزارش روابط عمومی معاونت مالی و اقتصادی، به منظور تسهیل و تسریع در ارائه خدمات مطلوب بانکی به مراجعین و پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد و با همکاری بانک تجارت، واحد جدید بانک تجارت با حضور آقای مهندس مشتاقیون سرپرست و معاون مالی و اقتصادی شهرداری، مدیر شعب بانک تجارت استان، مدیران مالی و خزانه داری شهرداری، روسای سازمان های شهرداری، معاونین و جمعی از پرسنل بانک تجارت افتتاح گردید.

​​​​​​سرپرست شهرداری در این مراسم ضمن قدردانی از همکاری و تعاملات بانک تجارت به عنوان بانک عامل شهرداری، هدف و سیاست شهرداری یزد را نیل به شهرالکترونیک و ارائه خدمات مکانیزه مبتنی بر فناوری های نوین و الکترونیک عنوان نمودند که در همین راستا بسیاری از این موارد عملیاتی گردیده است.

مشتاقیون اقدامات شهرداری در زمینه استفاده از خدمات نوین بانکی در امورمالی را نیز براساس همین استراتژی بیان نموده تا از این طرق ضمن جلب رضایت شهروندان، کاهش رفت و آمدهای غیرضروری را در شهر شاهد باشیم.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری در ادامه باتوجه به تجمیع و مدیریت منابع در واحدهای بانک تجارت در شهرداری، مناطق و سازمانها، تسریع در ارتقای واحد بانکی مستقر در شهرداری مرکز به شعبه را مورد تأکید قرار داد.

در ادامه آقای فلاح مدیر شعب بانک تجارت استان ضمن ارائه گزارشی از سوابق همکاری نزدیک به ۱۸ ساله بانک تجارت با شهرداری یزد، ضمن قدردانی از اعتماد به بانک تجارت ابراز امیدواری کرد درخواست شعبه بانک تجارت شهرداری یزد در آینده ای نزدیک انجام پذیرد.

​​​​

 شایان ذکر است واحد جدید بانک تجارت در محل ساختمان اداری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد در میدان شهید سلطان پناه واقع شده است.