شهردار شهر میراث جهانی یزد پویش مردمی «من یک شهر دارم» را فرصتی مناسب برای افزایش حضور شهروندان در صحنه و اعتماد نسبت به مدیریت شهری عنوان کرد.

شهردار شهر میراث جهانی یزد پویش مردمی «من یک شهر دارم» را فرصتی مناسب برای افزایش حضور شهروندان در صحنه و اعتماد نسبت به مدیریت شهری عنوان کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - ابوالقاسم محی الدینی صبح امروز در مراسم رونمایی از پوستر نخستین پویش مردمی «من یک شهر دارم» اظهار داشت: برگزاری یک پویش و حرکت مدنی جهت تحقق مطالبات شهروندان، یکی از راهبردهای مدیریت شهری است و با استفاده از نظرسنجی‌ها می‌توان راحت‌تر به ایده‌ها و مطالبات مردم رسید.

شهردار یزد تصریح کرد: اگر پویش‌ها به‌صورت علمی اجرا شوند، می‌توانند بستر مناسبی برای شناخت مردم و شهروندان باشد، به ویژه که در قالب فضای مجازی صورت می‌پذیرند، با انجام فراگیر این کار از این طریق می‌توانیم به نتایج خوبی برسیم.

وی ادامه داد: مزیت پویش «من یک شهر دارم» این است که می‌تواند کمبودها و معضلات بصری هر محله را برای ما روشن کند، همچنین علاوه انجام وظایف جاری شهرداری برای رفع معضلات شهری، با این پویش می‌توانیم به‌مرور نقاط دیگر را هم پوشش دهیم و در کل شهر یزد از مزایای آن استفاده کرده و با آمادگی کامل به استقبال نوروز ۱۴۰۱ برویم.

محی الدینی افزود: شهروندان در این پویش می‌توانند معضلات عمرانی و خدماتی شهر را در قالب عکس، فیلم، صوت و پیامک به پیج اینستاگرام شهرداری «یزدشهر» به آدرس http://www.instagram.com/yazdshahr، سامانه تلفنی ۱۳۷، شماره پیامک ۳۰۰۰۶۹۴۰ و یا از طریق اپلیکیشن شهربین از طریق سایت shahrbin.yazd.ir تا پایان آذر ماه ۱۴۰۰ ارسال کنند.

شهردار شهر میراث جهانی یزد خاطرنشان کرد: بسیاری از مشکلات جزئی در سطح شهر وجود دارد که از دید شهرداری پنهان مانده اما مردم به خوبی این مشکلات را دیده و احساس کرده‌اند و با اعلام این مشکلات به شهرداری امکان رفع آن به سادگی امکان‌پذیر است و برگزاری چنین پویشی نقش مهمی در بهبود این موضوع دارد.

​​​​​​​