پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی عملیات عمرانی فرهنگسرای بهمن

پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی عملیات عمرانی فرهنگسرای بهمن

محمد علی سلمانی ندوشن معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد از پیشرفت ۵۰ درصدی پروژه فرهنگسرای بهمن واقع در انتهای بلوار شهید نواب صفوی شمالی با هزینه ای بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال خبر داد.

 .

به گزارش روابط عمومی معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد – محمد علی سلمانی ندوشن با بیان اینکه اجرای پروژه فرهنگسرای بهمن پس از توقفی چند ساله، بار دیگر کار خود را در سال گذشته آغاز کرد گفت: این مجموعه در مساحتی بالغ بر ۳۰ هزار متر مربع که شامل ساختمان فرهنگسرا با زیربنای ۴۳۰۰ متر مربع، سه زمین ورزشی رو باز، پارک و مسیر دوچرخه سواری می باشد، تاکنون در حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در صورت تامین اعتبار تا انتهای سال جاری آماده بهره برداری خواهد بود.

 

سلمانی ندوشن معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد با اشاره به اینکه ۳۲۰۰ متر مربع از زیربنای ساختمان فرهنگسرا تکمیل شده است اظهار کرد: تاکنون عملیات عمرانی این ساختمان شامل نماچینی، سفید کاری داخلی، نصب سقف کاذب، ایزوگام پشت بام، اجرای موزائیک فرش، نصب کلیه پنجره های PVC و شیشه های دوجداره به اتمام رسیده است.

 

وی افزود: علی رغم هزینه ۱۰۰ میلیارد ریالی برای این مجموعه، پیش بینی می شود برای اتمام ساختمان فرهنگسرای بهمن، محوطه و فضای سبز در حدود ۴۰۰ میلیارد ریال دیگر هزینه خواهد شد.

 

معاون شهردار یزد در ادامه بیان داشت: فرهنگسرای بهمن واقع در انتهای بلوار شهید نواب صفوی شمالی در راستای پیشرفت و آبادانی منطقه که جزو مناطق محروم و کم برخوردار شهر میراث جهانی یزد محسوب می شود ایجاد شده است.#