هفتمین سوگواره عکس لحظه‌های عاشورایی در یزد

هفتمین نمایشگاه سوگواره عکس لحظه‌ های عاشورایی تا 4 مهر ماه در کتابخانه مرکزی استان یزد برپا شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد - هفتمین سوگواره عکس لحظه‌های عاشورایی در دو بخش حرفه ای و دانشجویی از بین ۲۷۰ اثر ارسالی با موضوع ثبت لحظه های عاشورایی از ۳۴ عکاس یزدی، ۴۰ اثر منتخب در قطع ۵۰×۷۰ با حضور مصطفی زارع زاده سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، سید عباس دهقان معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از اساتید و عکاسان در نگارخانه کتابخانه مرکزی استان یزد به نمایش گذاشته شده است.

هدف از برگزاری نمایشگاه سوگواره عکس عاشورایی ترغیب نوجوانان و جوانان یزدی در حوزه عکاسی بود که در پایان از هنرمندانی که آثارشان در این نمایشگاه به نمایش در آمده است، گواهی شرکت داده می شود.

این نمایشگاه از روز چهارشنبه ۲۹ شهریور ماه افتتاح شده است و تا روز چهارشنبه 4 مهرماه جاری از ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۰ در نگارخانه کتابخانه مرکزی استان یزد واقع در بلوار بسیج، برای بازدید عموم دایر است.

گفتنی است هفتمین نمایشگاه سوگواره عکس و لحظه های عاشورایی به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و انجمن سینمای جوانان ایران استان یزد در حال برگزاری است.​​​​​​​