شهردار شهر میراث جهانی یزد: بهمن ماه آغاز موج بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی در یزد

شهردار شهر میراث جهانی یزد با اشاره به اینکه بودجه‌های عمرانی سال جاری کاملاً به تکمیل پروژه‌های نیمه تمام اختصاص یافت، گفت: افتتاح این پروژه ها از بهمن ماه تا پایان سال انجام می‌شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - ابوالقاسم محی‌الدینی در دیدار مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر یزد با آیت‌الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد ضمن تسلیت ایام فاطمیه، اظهار کرد: از زمان شروع به کار مدیریت جدید در شهرداری یزد و با تصویب و هماهنگی شورای شهر بنابراین گذاشته شد که عمده پروژه‌های نیمه تمام پراکنده در سطح شهر تکمیل شود.

شهردار یزد با تاکید بر اینکه به دلیل محدودیت در بودجه امکان تکمیل تمام پروژه‌ها تا پایان امسال نیست، گفت: در تلاشیم که پروژه‌های با اولویت بالا را امسال و سایر پروژه‌های نیمه تمام را در سال 1401 تکمیل کرده و به بهره‌برداری برسانیم.

وی تصریح کرد: تاکید ما بر این بود که امسال پروژه جدید عمرانی در سطح شهر یزد شروع نکنیم و اعتبارات موجود را به سمت تکمیل پروژه‌هایی ببریم که در حال حاضر با پیشرفت‌های فیزیکی مختلفی در سطح شهر پراکنده هستند و در صورتی که همینطور به حال خود رها شوند کم کم کارایی خود را از دست می‌دهند.

محی‌الدینی با بیان اینکه این اتفاق عمدتاً در بوستان‌ها و خیابان‌ها بوده، گفت: مراسم بهره‌برداری از این پروژه‌ها از بهمن ماه آغاز می‌شود و تا پایان سال به همین منوال ادامه پیدا می‌کند.

شهردار شهر میراث جهانی یزد گفت: سال آینده هم بخشی از بودجه را برای تکمیل سایر پروژه‌های نیمه تمام سطح شهر قرار دهیم و بخش دیگر آن را به سمت پروژه‌های مورد نیاز و درخواست مردم که با نیازسنجی‌های صورت گرفته، ضرورت انجام آن مشخص شده است ببریم.

وی اذعان داشت: در حوزه فرهنگی هم سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری در 14 راهبرد برنامه‌ریزی جدیدی انجام داده و تقریباً مسیر جدیدی در عرصه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در آن سازمان ریل‌گذاری شده و انشاالله در سال آینده به مرحله اجرا می‌رسد.