محمد رسول طهماسبی سرپرست معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری از اصلاح هندسی میدان ریاضی در راستای روان سازی ترافیک خبر داد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد-محمد رسول طهماسبی سرپرست معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری با اشاره به اهمیت روان سازی ترافیک در کاهش نرخ تصادفات در معابر شهری اظهار داشت: در راستای روان سازی ترافیک و ایمن سازی تردد در معابر منتهی به میدان ریاضی، اصلاح هندسی این میدان در دست طراحی و اقدام قرار گرفته است.

طهماسبی در نشستی که با حضور سرهنگ مهدی زارع رئیس پلیس راهور استان یزد در دفتر معاونت امور زیربنایی صورت گرفت، گفت: حل معضل ترافیکی در شهرها و تبعات منفی آن، یکی از مهمترین مطالبات به حق شهروندان از مسئولین و برنامه ریزان شهری می باشد که در همین راستا اصلاح هندسی میدان ها و معابری که دچار معضلات ترافیکی هستند و تسریع در آسفالت معابر برای روان سازی ترافیک در دست اقدام می باشد.

همچین در این نشست در خصوص افزایش تعاملات شهرداری یزد با پلیس راهور استان، به خصوص در مورد سرعت بخشیدن به صدور مجوز مسدود سازی معابر برای تعویض آسفالت فرسوده و پروژه های عمرانی شهرداری بحث و تبادل نظر شد.