حسین صالحیان به سمت مشاور شهردار و مسئول مجمع خیرین شهرساز منصوب شد

شهردار یزد طی حکمی حسین صالحیان را به سمت مشاور شهردار و مسئول مجمع خیرین شهرساز منصوب نمود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - ابوالقاسم محی الدینی طی حکمی حسین صالحیان را به سمت مشاور شهردار و مسئول مجمع خیرین شهرساز منصوب نمود.

شهردار شهر میراث جهانی یزد در این حکم آورده است؛ مجمع خیرین شهرساز بازوی اجرای توانمند مدیریت شهری در ارائه خدمات مناسب به شهروندان و رفع کمبودها است. به منظور ساماندهی و بالا بردن مشارکت مردم در فعالیت های داوطلبانه و بهره گیری از توانمندی های مادی و معنوی خیرین در گسترش امور شهرسازی، مجمع خیرین شهرساز راه اندازی تا با محوریت مردم علاوه بر توسعه جامعه مدنی، خدمات قابل توجهی در راستای ارتقای فرهنگ جامعه ارائه دهد.

مجمع خیرین شهرساز با مشارکت در اجرای زیرساخت های شهری و پروژه های عمرانی مانند ساخت بوستان ها، احداث پل های هوایی عابر پیاده، ساخت سالن های ورزشی، احداث مساجد در تسهیل ارائه خدمات به شهروندان تاثیرگذار خواهد بود.

لذا با استعانت از خداوند متعال و با توجه به تعهد و تجربیات جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور اینجانب و مسئول مجمع خیرین شهرساز منصوب می گردید.

امید است در پرتو عنایات الهی و برنامه ریزی و هماهنگی کامل با سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی و سایر نهادهای دستگاه های اجرایی، شاهد پیشرفت شهر دارالعباده یزد و ارتقای خدمت رسانی به مردم شریف یزد باشیم.