به مناسبت هفته ملی کودک؛

جشن بزرگ کودک برگزار شد

جشن بزرگ کودک با حضور ۷۰۰ دانش‌آموز مقطع ابتدایی، به همراه تقدیر از مقام آوران کودک در عرصه های مختلف علمی در بخش ملی و بین المللی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد - روز «۲۲مهر»، جشن بزرگ کودک در هفته ملی کودک با حضور محمد حسین پارسائیان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری، عزیزالله سیفی رئیس شورای اسلامی شهر یزد، عالیه قوامی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و محمد رفیعی مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان با شعار کودکی بهتر زندگی بهتر در سالن تربیت معلم شهید پاکنژاد یزد برگزار شد.

در این جشن که به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، برگزار شد پس از اجرای برنامه های شاد و مفرح همچون اجرای گروه نمایشی سه قلو های پردردسر، اجرای دکلمه و داستان خوانی کودک و پخش تیزر های فرهنگی؛ از مقام آوران کودک در عرصه های مختلف علمی در بخش ملی و بین المللی تقدیر به عمل آمد.
در پایان این جشن با حضور نماینده ای از جامعه‌ی کودکان به بیان مطالبات آنها در عرصه های فرهنگی، عمرانی و بهداشتی پرداخته شد.​​​​​​​