اطلاعیه

22 بهمن باید سرمشق ما باشد

                          امام خمینی (ره)

ایران در حالی سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خود را جشن می گیرد که به برکت خون شهیدان، اتحاد مردم و رهبری هوشمندانه، به قافله سالار ملتهای آزادی خواه تبدیل شده که در راستای مبارزه با ظلم گام بر می دارند. ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی، به گونه ای در مقابله با همه توطئه ها و خیانتهای استکبار ایستاد که آوازه آن در همه جای جهان پیچید و به الگویی برای مبارزه با بیداد و ستم تبدیل شد.

همچنین پیشرفت های مردم انقلابی ایران در زمینه های مختلف علمی و هسته ای، اجتماعی ، صنعت دفاعی، فضانوردی، پزشکی و... نشان از عزم ملی و مذهبی مردم برای ارتقاء و رونق میهن عزیزمان داشته است.

در مدت زمان سپری شده از انقلاب اسلامی ایران، وفاداری و تعهد مردم به انقلاب زبانزد بوده و استکبار این را به وضوح می داند، اما هر روز به دنبال دسیسه چینی علیه انقلاب و اسلام است. آنها متوجه شده اند که انقلاب ایران در سایه اسلام، سد محکمی در برابر زورگوئیهایشان است و با رونق، توسعه و صدور این انقلاب، منافع مستکبران به خطر می افتند.

حال با وجود اینکه چشم توطئه گر دشمنان این مرز و بوم هر روز با ترفتند تازه ای سعی در به انزوا کشیدن این مردم و این نظام مقدس دارند، اما مردم ایران زمین، هر ساله در برهه های زمانی خاص از جمله روز 22 بهمن با حضور پر شکوه خود در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب، شیشه خیالات دشمنان را خرد کرده و بر آرزوهایشان خط بطلان می کشند.

شهردار و پرسنل شهرداری یزد ضمن تبریک سی و ششمین فجر پیروزی انقلاب و گرامیداشت یادو خاطره شهدای راه آیین و وطن علاوه بر حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه، از آحاد مردم مؤمن شهر دارالعباده و دارالعلم یزد دعوت می کنند، امسال هم مانند سالهای گذشته با حضور حماسی و عاشقانه خود این روز بزرگ را ارج نهند و عشق خود به ولایت و انقلاب را به رخ جهانیان بکشند.

روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد