30

آغاز کلاس های بازآموزی قوانین راهنمایی و رانندگی ویژه کارکنان ادارات دولتی یزد

سرپرست مدیریت مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد از برگزاری کلاس های بازآموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ویژه کارکنان ادارات دولتی در تابستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد حمید دهقان با بیان اینکه در طول مدت سال تحصیلی، پارک ترافیک ویژه مدارس رده سنی نونهالان و کودکان می باشد، گفت: در تابستان و فصل تعطیلی مدارس، کلاس های بازآموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ویژه کارکنان ادارات دولتی توسط پارک ترافیک برگزار می شود.

سرپرست مدیریت مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد با اشاره به اینکه علاوه بر بازآموزی قوانین، رانندگی تدافعی هم آموزش داده می شود، اظهار کرد: رانندگی تدافعی نوعی از رانندگی است که با وجود شرایط اطراف و اعمال راننده های دیگر، جان، زمان و سرمایه انسان ها را نجات خواهد داد.

وی افزود: این کلاس ها با همکاری اداره راهنمایی و رانندگی شهرستان یزد برگزار می شود و تاکنون کارکنان شرکت های برق منطقه ای و توزیع برق و همچنین اداره کل کتابخانه های عمومی استان در این دوره ها شرکت کرده اند.

لازم بذکر است کلیه ادارات شهرستان یزد می توانند جهت دریافت خدمات آموزشی با مدیر پارک آموزش ترافیک هماهنگی لازم بعمل آورند.​​​​​​​