یاد شهیدان رجائی و باهنر گرامی باد

یاد شهیدان رجائی و باهنر گرامی باد

 

در تاریخ هر ملت، فراز و نشیب هایی وجود دارد که تعیین کننده سرنوشت و سازنده فرهنگ آن ملت است. در نظام جمهوری اسلامی ایران نیز جان فشانی و فداکاری فرزندان این مرز و بوم بزرگترین بخش از تاریخ ماست که در این میان شهادت دو شخصیت فداکار اسلام و انقلاب، شهیدان رجائی و باهنر فصلی از شهادت را به نام هفته دولت، در تاریخ انقلاب گشود.
آری دوم تا هشتم شهریور به مناسبت ایام شهادت دو یار فداکار امام و انقلاب به نام هفته دولت نامگذاری شد تا یادآور حماسه آفرینی مردان پاک و بی ادعائی باشد که در راه خدمت به ملت شریف ایران جان خود را نثار کردند و در سادگی و خلوص و کار برای رضای خدا الگو شدند.
هفته دولت معرف نماد خدمت صادقانه دولتمردان ایران اسلامی به مردم است که با اعتقاد راسخ مصمم هستند تا فرهنگ خدمت رسانی را نهادینه کرده و در دستیابی به آرمانهای انقلاب و مردم از هیچ کوششی دریغ نورزیده و در اطاعت از ولایت فقیه در حفظ اصول و ارزشهای انقلاب استوار و پایدار باشند.
در این ایام با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت به ویژه شهیدان رجائی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد تبریک عرض نموده و سربلندی موفقیت همگان را در راستای اهداف بلند حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب از درگاه پروردگار متعال مسئلت می نمائیم.
 
« روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد»
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.