گرامیداشت هفته دفاع مقدس در منطقه دوشهرداری یزد

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در منطقه دوشهرداری یزد

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد در این مراسم که با حضور شماری از اعضای شورای اسلامی شهر یزد، مدیران، معاونین و پرسنل شهرداری برپا شده بود، حجت الاسلام مطهریان عضو شورای اسلامی شهر با ایراد سخنانی ضمن تبریک ولادت حضرت امام رضا (ع) و تکریم هفته دفاع مقدس هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام (ص) را محکوم نمودو آن را نشانه ضعف، خواری وحقارت دشمن برشمرد.
وی هفته دفاع مقدس را فرصت مجددی دانست که درآن حماسه های بزرگ یک ملت در گذر تاریخ بازخوانی می شود.
مطهریان خاطر نشان کرد: ملتی که با ایمان به خدا و پیگیری آرمانهای بلند خود در مصاف با زشت ترین دشمنان بشریت وارد نبردی شود قطع به یقین ازآن سرافراز بیرون می آید.
سرهنگ استادی معاون اجرایی سپاه الغدیر یزد نیز با ستودن حضور پرشور کارکنان در مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس با بیان ارزشهای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس ، نعمت های آن را برای کشورمان برشمرد و بر اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ایثارگران تاکید نمود.
همچنین در حاشیه این مراسم مدیر منطقه دو شهرداری اظهار داشت که ارزشهای خلق شده در دفاع مقدس تنها تاریخ نیست بلکه روش، ایدئولوژی و مسیری برای رسیدن بشر به سعادت است.
مهندس امین مقدم سفارش نمود لازم است به هر نحو ممکن مدیران و دست اندرکاران، تمام تلاش خودرابرای تبیین این ارزشها و انتقال آن به نسلهای آینده مصروف دارند.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.