گرامیداشت روز خبرنگار با حضور اعضای شورای اسلامی شهر در باشگاه خبرنگاران مرکز یزد

گرامیداشت روز خبرنگار با حضور اعضای شورای اسلامی شهر در باشگاه خبرنگاران مرکز یزد

تني چند از اعضاي شورای اسلامی شهر یزد با حضور در جمع اعضای باشگاه خبرنگاران جوان مرکز یزد هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار را گرامی داشتند.

به گفته سخنگو وروابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد - حجت الاسلام حمید رضا مطهریان سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد در این دیدار ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: امروزه اهمیت و نقش موثر اطلاع‌رسانی در توسعه و پیشر‌فت جوامع بر کسی پوشیده نیست. تنویر افکار عمومی و آگاهی‌بخشیدن به افراد جامعه را می‌توان در زمره‌ی لذت‌بخش‌ترین و در عین حال سخت‌ترین مشاغل برشمرد.

وی در ادامه ضمن تاکید بر این نکته که نیاز خبرنگاران در تمامی عرصه ها بیشتر احساس می شود، گفت: باشگاه خبرنگاران جوان به عنوان یک منبع خبری می تواند اطلاعات مناسبی را در اختیار مردم قرار بدهد و این رسانه  می تواند با حضور گسترده خود در موضوع پیگیری مشکلات مردم ، شورای اسلامی شهر را یاری رساند.

در ادامه هریک از اعضای شورای اسلامی شهر یزد ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت این روز ، خواستار حضور بیشتر خبرنگاران در جهت پوشش خبرهای جلسات علنی شورای اسلامی شهر شدند تا مردم از این طریق از مصوبات این گونه جلسات مطلع شوند.

همچنین حجت الاسلام زارع رئیس شورای اسلامی شهر یزد ضمن گرامیداشت خاطره شهدای گرانقدر عرصه خبر که در انجام وظایف خطیر خود آخرین تیتر را با خون سرخ خود نگاشتند؛ برای تمامی خبرنگاران، فعالان و تلاشگران مؤمن و متعهد عرصه خبر و اطلاع رسانی آرزوی توفیق و خدمت رسانی صادقانه، دقیق و متعهدانه را خواستار شد.

دهقان منشادی مدير باشگاه خبرنگاران جوان مرکز یزد هم  در این دیدار با اشاره به سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام دولت و ملت، همدلی و همزبانی نامگذاری شده است، گفت: باشگاه خبرنگاران جوان مرکز یزد آمادگی کامل را دارد تا در زمینه پوشش خبرهای شورای اسلامی شهر  که نتایج خوبی را برای مردم در بر داشته باشد، همکاری نماید.

در پایان اعضای شورای اسلامی شهر یزد از بخش های مختلف باشگاه خبرنگاران بازدید کردند.

 

آدرس کوتاه :