پیام شهردار یزد به مناسبت روز پزشک

پیام شهردار یزد به مناسبت روز پزشک

شهردار یزد با صدور پیامی روز پزشک و بزرگداشت بوعلی سینا را گرامی داشت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی با صدور پیامی روز پزشک و بزرگداشت بوعلی سینا را گرامی داشت.

متن پیام شهردار شهر جهانی یزد به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

به نام آنکه اسم او شفادهنده و یاد او دوای دردهاست

شهر میراث جهانی یزد همواره مهد پرورش بزرگان و دانشمندانی بوده که در راه خدمت به جامعه و انسانیت از هیچ کوششی دریغ نکرده اند، بزرگانی که هم در وادی علم و دانش و هم اخلاق و ایثار در جهان بی نظیراند و تمام همت خود را در راه رضای خالق در دست گرفته تا امیدِ دوباره زندگی را به هم نوعان خود ببخشند.

روز اول شهریور در تقویم کشور عزیزمان که یادآور دانشمند پر فروغ این سرزمین، طبیب نامور، شیخ الرئیس ابوعلی سینا است، روز پزشک نامگذاری شده است، بی تردید توفیق خدمتگزاری به مردم یکی از بهترین موهبت های الهی است و تلاش برای تأمین سلامت به عنوان بزرگترین موهبت الهی پاداشی عظیم دارد و توشه ای غنی برای آخرت است که نصیب بندگان صالح  می شود.

اینجانب معتقدم که اندیشه ها، افکار و نظرات ارزشمند پزشکان در اداره ی امور شهری بسیار مؤثر و کارساز خواهد بود و همواره قدردان زحمات و تلاش مستمر ایشان در راستای ارتقای سطح سلامت شهروندان عزیز یزد هستم و برای همه آنان دوام توفیق خدمتگزاری به خلق خدا را مسئلت دارم.

آدرس کوتاه :