پیام تبریک شهردار شهر جهانی یزد به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک شهردار شهر جهانی یزد به مناسبت روز خبرنگار

شهردار شهر جهانی یزد در پیامی به مناسبت ۱۷ مرداد ماه، روز خبرنگار و سالروز شهادت شهید محمود صارمی، این روز را به اصحاب رسانه و خبرنگاران تبریک گفت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی در پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی، از خدمات فعالان عرصه اطلاع رسانی یزد قدردانی کرد.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"ن والقلم و مایسطرون"

و چه نیکو نامگذاری شد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی به نام تلاشگران عرصه خبر، تا بهانه ای باشد برای قدردانی از وقایع نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می دارند و جز در مسیر حق و عدالت گام نمی نهند.

سلام و درود خدا بر تمام شهیدان این عرصه که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال، آزادی و مقابله با ستمگران بریده از انسانیت و قدرت های سلطه گر جهانی قرار دادند و در این راه پرافتخار به لقاء محبوب شتافتند.

خبرنگار به عنوان قشری آگاه و مسئول در قبال ملت، کشور، باورهای مردم، منافع ملی، اخلاق جامعه و بداخلاقی ها قلم می زند و این بار سنگین مسئولیت نه تنها برای او محدودیت نمی آفریند بلکه راه رسیدن به کمال را هموار و هموارتر می سازد و در نهایت به جایگاهی می رسد که جز رضایت حضرت حق را نمی بیند و خرسندم که توفیقی حاصل شد تا روز هفدهم مرداد "روزخبرنگار" را به اهالی وادی قلم در تمامی عرصه های خبری و به ویژه خبرنگارانی که در عرصه مدیریت شهری و خدمت به شهروندان قلم می نهند تبریک بگویم و از تعامل سازنده فعالان این عرصه تشکر و قدردانی می کنم.

امیدوارم با همراهی، بصیرت، تیزبینی و هوشیاری خبرنگاران شاهد خدمت بیش از پیش مجموعه مدیریت شهری میراث جهانی یزد به شهروندان فهیم و ولایی شهرمان باشیم.

آدرس کوتاه :