پيام شوراي اسلامي شهر يزد به نيروي انتظامي به پاس كشف مواد مخدر

پيام شوراي اسلامي شهر يزد به نيروي انتظامي به پاس كشف مواد مخدر

شوراي اسلامي شهر يزد طي نامه اي از فرماندهي نيروي انتظامي استان و زحمتكشان ايستگاه شهيد مدني به جهت كشف بيش از چهارونيم تن موادمخدر تشكر و قدرداني نمود.

متن نامه بدين شرح مي باشد:

جناب سردار كاكاوند

فرماندهي نيروي انتظامي استان يزد

سلام عليكم

استعمال موادمخدر آغاز فصل سرد و تاريكي است كه بشريت را از ورطه انسانيت به پست ترين درجه ممكن مي رساند اين پدیده مهمترین عامل به تباهى کشیدن و انحطاط اخلاقى جوامع به شمار می رود و متاسفانه گسترش دامنه مصرف مواد مخدر در جامعه امروزى به حدى است که حتى قشر متفکر و تحصیل کرده را نیز به سمت خود کشانده است. مستكبرين براي تباهي و نابودي يك كشور در صدد آن هستند تا جوامع را به پست ترين درجه ممكن رسانده و نظم و آرامش و تعالي كشورها را به مخاطره بكشانند. با توجه به اينكه هر جامعه اي نيازمند محيطي سالم و به دور از پليدي وهمچنين نظم مي باشد ، نيروهاي خدوم و زحمتكش نيروي انتظامي در راستاي پاسداري از حقوق فردي و اجتماعي حتي از جان خويش گذشته تا مردم با آسايش و امنيت خاطر زندگي كنند يكي از اقدامات تحسين برانگيز آنان مبارزه با مواد مخدر و قاچاق كالاست كه ساليان سال است در جهت تعالي و پيشرفت جامعه فعاليت مي كنند.

شوراي اسلامي شهر يزد بر خود لازم مي داند از خدمات و زحمات ارزشمند جنابعالي ونيروي تحت امر به ويژه زحمتكشان مخلص ايستگاه شهيد مدني كه در اين روزهاي اخير با هوشياري و بيداري بيش از چهارونيم تن موادمخدر را كشف نموده اند ، تشكر و قدرداني مي نمايد. اميدآنكه در سايه حق تعالي و ظل توجهات حضرت وليعصر(عج) همواره در راستاي تحقق اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي و عمل به منويات مقام معظم رهبري حضرت آيت الله خامنه اي در حفظ امنيت روحي و رواني مردم و پاك نمودن جامعه از هرگونه آلودگي موفق و پيروز باشند.

آدرس کوتاه :