ورود هیأت مجاری به یزد جهت رونمایی از نماد یاسها

ورود هیأت مجاری به یزد جهت رونمایی از نماد یاسها

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد به دنبال ورود شب گذشته سفیر مجارستان ، هیأت اعزامی از شهر یاسبرین نیز به منظور رونمایی از نماد نصب شده این شهر در میدان آزادی ، صبح امروز وارد  شهر دارالعباده یزد شدند تا در اجرای بخشی از مفاد قرارداد خواهر خواندگی شهر های یزد و یاسبرین شرکت نمایند .
گفتنی است شهردار شهر یاسبرین ، دبیر کل انجمن مردم یاس ، دو نفر از تجار مجاری و هنرمند سازنده نماد، سفیر مجارستان را در این سفر همراهی می کنند .
این هیأت با استقبال فقیه خراسانی رئیس شورای اسلامی شهر، سیفی فرماندار و عظیمی زاده شهردار یزد رأس ساعت 8 صبح امروز وارد یزد شدند .
هیأت مذکور طی اقامت سه روزه در یزد در جلسات رسمی با استاندار ، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و اتاق بازرگانی شرکت خواهد کرد .
میهمانان مجاری شهر دارالعباده یزد در این سفر از جاذبه های تاریخی شهر و توانمندیهای صنعتی و اقتصادی شهرنیز بازدید می نمایند .
عظیمی زاده شهردار یزد با اشاره به برنامه های متنوع برای میهمانان مجاری و آشنایی آنها با آداب ، رسوم و فرهنگ بومی یزد ، پرده برداری از نماد فرهنگی شیپور لِهِل در میدان آزادی را ازمهمترین برنامه های این سفر دانست. 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.