• پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

واژگونی وانت پیکان منجر به مصدومیت راننده ی آن شد

واژگونی وانت پیکان منجر به مصدومیت راننده ی آن شد

واژگونی خودروي وانت پیکان در جاده شهرک صنعتی حوالی ایستگاه شماره 4 سازمان منجر به مصدومیت تنها سرنشین آن خودرو شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد، طی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی يزد، به سرعت آتش نشانان ایستگاه شماره 4 را با یک دستگاه خودروی عملیاتی ساعت 10:08 دیروز چهارشنبه هفدهم مرداد ماه به محل مورد نظر اعزام کرد.

محمدرضا رحیمی معاون عملیات سازمان در مورد این حادثه گفت: یک دستگاه خودروي وانت پیکان با یک نفر سرنشین به علت نامعلومی از مسیر اصلی خود منحرف و واژگون مي شود.

رحیمی با اشاره به اینکه، در این حادثه تنها سرنشین آن خودرو مصدوم می شود، افزود : در اين عمليات نیروهای آتش نشانی بلافاصله با قطع جریان برق خودرو و نصب علائم هشدار دهنده در مسیر جاده ، محل حادثه را ایمن سازی کرده و خیلی سریع راننده آن پیکان را تحویل عوامل اورژانس نموده و به مأموریت خود خاتمه و به ايستگاه خود مراجعت كردند.

آدرس کوتاه :

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد گزارش عملکرد یکساله سازمان را به سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ارائه داد.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد در دیدار با سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، گزارش عملکرد یکساله سازمان را ارائه داد. ...

۱۳۹۸/۰۴/۲۵ 22 بازدید