نگاه ویژه شهرداری یزد به منطقه محوری و رعایت توسعه عدالت محور فعالیت های عمرانی

نگاه ویژه شهرداری یزد به منطقه محوری و رعایت توسعه عدالت محور فعالیت های عمرانی

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد بر لزوم رعایت توسعه عدالت محور فعالیت های عمرانی در محلات تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری یزد – علی سلمانی در نشستی با مدیر منطقه دو شهرداری و پیمانکاران عمرانی این منطقه، با بیان اینکه منطقه دو شهرداری یکی از بهترین مناطق شهری در اجرای مناسب عملیات عمرانی است، تاکید کرد: با توجه به پیگیری شورای اسلامی شهر و دستور ویژه شهردار محترم، افزایش کیفیت مصالح ساختمانی در انجام پروژه های عمرانی باید مد نظر قرار گیرد.

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد خاطر نشان ساخت: امسال شاهد تلاش روز افزون و روند رو به رشد در مناطق شهرداری با شعار رعایت توسعه عدالت محور فعالیت های عمرانی و نگاه ویژه به منطقه محوری در سطح شهر باشیم.

سید ابوالفضل کشفی مدیر منطقه دو شهرداری یزد نیز در این نشست گفت: برای موفقیت در امورات شهرداری، به حرکت در راستای یک برنامه ریزی منسجم نیازمندیم و باید در سال جاری برنامه محوری را سرلوحه نگاه و نگرش کارهای عمرانی خود قرار دهیم.

وی افزود: اقدامات عمرانی، نقش مهمی در تحول و زیبا سازی چهره شهر دارد و به دلیل تاثیرات اجتماعی بین شهروندان از اهمیت قابل توجهی برخوردار است، لذا از پیمانکاران محترم تقاضا دارم همچنان اهتمام بیشتری در جهت افزایش سرعت کار و کیفیت آن را داشته باشند.

در این نشست از مشارکت و تلاش های پیمانکاران منطقه دو شهرداری یزد تقدیر و با اهداء لوح سپاس از طرف مدیر منطقه از همراهی آنها تجلیل به عمل آمد.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.