نماینده مردم شریف یزد و اشکذر از پروژه تقاطع غیرهمسطح حکیمیان بازدید کرد

نماینده مردم شریف یزد و اشکذر از پروژه تقاطع غیرهمسطح حکیمیان بازدید کرد
 
      در بازدید دکتر محمد صالح جوکار از پروژه های تقاطع غیرهمسطح حکیمیان و ابوالفضل(ع) و همچنین بلوار ولایت بر اختصاص بودجه های دولتی به پروژه های شهرداری مرکز استان تأکید شد.
      به گزارش روابط عمومي و امور بین الملل شهرداری یزد نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی از پروژه های عمرانی تقاطع غیرهمسطح حکیمیان، بلوار ولایت و تقاطع غیرهمسطح ابوالفضل(ع) بازدید کرد.
     محمدصالح جوکار در این بازدید ضمن آشنایی با چگونگی پیشرفت پروژه های مذکور، توصیه هایی در خصوص ایمنی اجرایی و روان سازی ترافیک در محل انجام پروژه ها ارائه نمود.
     عظیمی زاده نیز که در روز آغاز کار خود به عنوان شهردار یزد در محل پروژه ها حاضر شده و میزبان نماینده مجلس شورای اسلامی بود توضیحاتی در خصوص چگونگی اجرای پروژه ها و مشکلات و معضلات موجود ارائه کرد.
   همچنین مرتضی شایق رئیس شورای اسلامی شهر در این بازدید با بیان اهمیت فعالیت های شهرداری یزد به عنوان شهر مرکز استان و خدماتی که نفع آن به همه استان می رسد از نماینده مجلس استمداد طلبید و خواستار اختصاص بودجه های دولتی به پروژه های شهرداری یزد شد.
   از جمله موارد مطرح شده در این بازدید بیان موانع موجود در مسیر ادامه بلوار ولایت در اراضی فرودگاه بود که مقرر شد در رایزنی با مدیریت فرودگاه حل و فصل شود.
 
روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد
آدرس کوتاه :