• سه‌شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

نفرات برتر مسابقات «دو و میدانی» بانوان معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات «دو و میدانی» بانوان معرفی شدند

مسابقات دوومیدانی بانوان دردومین دوره المپیاد ورزشی محلات با معرفی نفرات برتر به کار خود خاتمه داد.

در دومین دوره از مسابقات المپیاد ورزشی محلات که به میزبانی سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری یزد و همکاری هیات دوومیدانی یزد برگزار شد، 69 بانوی ورزشکار در شش ماده دوومیدانی در دو گروه جوانان و بزرگسالان در پیست مجموعه ورزشی شهید نصیری یزد با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در پایان این دوره از پیکارها در بخش جوانان  در ماده دو 100متر سرعت فرنوش آقایی قهرمان، ساناز امیری نائب قهرمان و یگانه میرحسینی سوم شد. در ماده 400 متر مریم کاظمی بر سکوی نخست ایستاد، شیرین اخوان و الهام سرکار دوم وسوم شدند.

زهرا رضا زاده ، فاطمه کارگر و روشنک آقایی در دو 1500متر عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

فاطمه خباز زاده در پرتاب وزنه اول شد، فاطمه رفاهی مقدم به مقام دوم رسید و بتول دهقانی به عنوان سومی بسنده نمود.

در رشته پرتاب توپ فاطمه رفاهی مقدم به مدال طلا رسید، صدیقه مزیدی و بتول دهقانی به ترتیب مدال های نقره وبرنز رابه گردن آویختند.

در پرش طول فرنوش آقایی ، یگانه میر حسینی و یاسمن معاون به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب نمودند..

در ادامه این مسابقات و در گروه بانوان بزرگسال صفیه دستجردی در دو 100متر قهرمان شد، فاطمه چاه متکی مقام اول دو 400متر راکسب و سمیرا کرد علی در رقابت دو 800 متر زودتر از دیگران از خط پایان گذشت.

همچنین در پرتاب وزنه نیز فائزه پور مسجدی به مدال طلا رسید، نرگس دهقان در پرش طول بر سکوی نخست ایستاد و زینب آزادیان مقام اول پرتاب توپ را به خود اختصاص داد.

 

 

 

آدرس کوتاه :


شهردار یزد تاکید کرد: توجه به ورزش در بین کارمندان این نهاد و مردم باید همواره در اولویت‌ کار مجموعه شهرداری قرار گیرد

شهردار شهر جهانی یزد در آیین اختتامیه سومین دوره مسابقات فوتسال پیشکسوتان شهرداری‌های کلانشهر کشور تاکید کرد: توجه به ورزش در بین کارمندان این نهاد...

۱۳۹۸/۰۶/۲۶ 1 بازدید

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بر لزوم استفاده از ظرفیت های محله ای در جهت غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر تاکید کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی با شناسایی و استفاده از...

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ 103 بازدید