• جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

نشست مطبوعاتی مدیر عامل سازمان آتشنشانی یزد در آستانه چهارشنبه سوری

نشست مطبوعاتی مدیر عامل سازمان آتشنشانی یزد در آستانه چهارشنبه سوری

کنفرانس مطبوعاتی مدیر عامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد با حضور دوازده نفر از اصحاب رسانه در ساعت یازده صبح روز بیست و سوم اسفند در محل  ایستگاه مرکزی  برگزار شد.

  مديرعامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد درکنفرانس مطبوعاتی که  روز شنبه بیست وسوم اسفند و در آستانه فرا رسیدن چهارشنبه آخر سال برگزار شد،  ضمن برشمردن اهداف و استراتژی های سازمان  به ارائه عملکرد آن در سال جاری و بیان آمار حریق و مهمترین حواث  به وقوع پیوسته  در این مدت پرداخت .

سید عباس ميرشمسي با اشاره به نزدیک شدن چهارشنبه آخر سال و همچنین ورود مسافران به  شهر و لزوم رعایت موارد ایمنی، فعالیت های انجام شده در این خصوص را از قبیل نصب بنر، گشت موتوری ، توزیع بروشور و آماده باش نیروها ی عملیاتی یادآور شد.

 وی ضمن پاسخگویی به سوالات مطرح شده از سوی خبرنگاران، آمادگی سازمان را جهت انجام مشاوره های لازم در مورد رعایت نکات ایمنی به شهروندان  اعلام کرد.

 

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان آتش نشاني و خدمات ایمنی شهرداری يزد تصریح کرد: علم و فناوری و تجهیزات جدید همیشه راه های متفاوتی در مقابله با حوادث گوناگون جاده ای معرفی می کند

رئیس سازمان آتش نشاني و خدمات ایمنی شهرداری يزد در حاشیه برگزاری دوره آموزشي كار با جرثقیل 25 تنی، تصریح کرد: علم و فناوری و تجهیزات جدید همیشه راه...

۱۳۹۸/۰۵/۳۰ 32 بازدید