• سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

نشست بررسی پروژه های عمرانی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی

نشست بررسی پروژه های عمرانی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی

در نشستی پروژه های عمرانی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با حضور رئیس سازمان و معاون شهرسازی و معماری شهرداری یزد ارائه و تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، عباس ملازینلی رئیس سازمان ضمن تاکید بر نگاه کیفیت محور در طراحی و اجرای پروژه های فرهنگی هنری و اجتماعی گفت: طرح های اولیه و ثانویه و همچنین نکات آئین نامه ای و اصلاحی پروژه ها توسط معاون شهرسازی و معماری شهرداری و کارشناسان آن حوزه بررسی شد.

وی افزود: شهر یزد در حوزه زیرساخت‌های فرهنگی و ورزشی بسیار ضعیف است، لذا می بایست همه تلاش خود را مصروف آن کنیم تا در حوزه شهری بتوانیم این زیرساخت‌ها را برای شهر جهانی یزد فراهم نماییم.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از حوزه فنی سازمان خواست از هرگونه سرعت و شتاب دوری جسته، چرا که امکان دارد در سرعت بخشیدن به طراحی و حتی اجرای پروژه، نکات ایمنی و فنی کمرنگ شود، بنابراین در اولویت طراحی رعایت نکات فنی مهندسی و همچنین نکات ایمنی پروژه ها اهمیت دارد.

در ادامه مجتبی فرهمند معاون شهرسازی و معماری شهرداری اظهارداشت: یکی از مهمترین طرح‌های فرهنگی تفریحی یزد برای سال آینده ساماندهی کارخانه جنوب، موزه قصر آئینه و پارک هفتم تیر خواهد بود.

وی افزود: سازمان به عنوان متولی امور فرهنگی ورزشی شهرداری باید برای دست یابی به نتیجه، کارگروه ساماندهی تشکیل داده و با ارتباط مستمر با معاونت شهرسازی و معماری نسبت ساماندهی اقدام نماید.

آدرس کوتاه :