• دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

نشت گاز پیک نیک و انفجار در داخل انباری

نشت گاز پیک نیک و انفجار در داخل انباری

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری یزد ، محمد ميداني معاون عمليات سازمان گفت : طبق اطلاع به مركز فوريتهاي 125 مبني بر اعلام وقوع انفجار در داخل پارکینگ مجتمع مسکونی واقع درخیابان فرهنگ  مجتمع نرگس در ساعت 18:06روز بیست و هفتم خرداد ، ستاد فرماندهي  بیدرنگ آتش نشانان را با دو دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره 4 و 8 به محل اعلام شده اعزام مي نمايد  .

وي افزود : آتش نشانان دربدو ورود ضمن ایمن سازی محل به داخل پارکینگ رفته و با مشاهده اینکه صاحبخانه دچار سوختگی از ناحیه دست و صورت شده سریعاٌ فرد مصدوم را جهت مدوا  تحویل پرسنل  اورژانس  حاضر در محل دادند .

ميداني اضافه كرد ، پس از بررسی هاي لازم  مشخص شد که در داخل انباری به دلائلی گاز پیک نیک نشت و به حد قابل انفجار  می رسد و  هنگامی که فرد صاحبخانه قصد ورود به انباری را داشت با روشن کردن چراخ  برق ناگهان انفجار رخ می دهد  و از ناحیه دست و صورت دچار سوختگی می شود .

 

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بر لزوم استفاده از ظرفیت های محله ای در جهت غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر تاکید کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی با شناسایی و استفاده از...

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ 32 بازدید