نخستين شعبه بانك شهر در يزد افتتاح شد

نخستين شعبه بانك شهر در يزد افتتاح شد
عيسي قهرماني معاون مديرعامل بانك شهر در مراسم افتتاح هفتاد و نهمين شعبه اين بانك در سطح كشور و اولين شعبه آن در استان يزد كه در روز يازدهم اسفند ماه در محل فرهنگسراي شهرداري يزد برگزار شد از موافقت نهايي بانك مركزي با تبديل شدن مؤسسه مالي اعتباري شهر به بانك شهر در روز دهم اسفند خبر داد.
وي با اعلام سرمايه دو هزار ميليارد ريالي اين بانك، تأمين منابع مالي پروژه هاي شهر به گونه اي كه شهرداريها در اين زمينه احساس كمبود نكنند را يكي از اهداف اصلي آن ذكر كرد.
قهرماني با توجه به اينكه بانك شهر وابسته به شهرداريها مي باشد و اعتماد مردم نسبت به آن بالاست اظهار اميدواري نمود در مراحل بعدي مشاركت ديگر استانها را نيز شاهد باشيم تا همبستگي بيشتري حاصل شود.
معاون مديرعامل بانك شهر ضمن دعوت از مردم استانهاي مختلف جهت سرمايه گذاري در اين بانك يادآور شد هر ميزان منفعتي كه در اين بانك جذب شود صرف پروژه هاي عمراني و توسعه اقتصادي مردم همان استان خواهد شد.
مهندس ميروكيلي شهردار يزد نيز در اين مراسم اظهار داشت: هيچ توسعه اي بدون محور اتفاق نمي افتد و محور توسعه شهر محور اقتصادي است و اين محور اتكا كامل به بانك و بانكداري دارد.
وي پيگيري مستمر و صلاحيت مؤسسه مالي اعتباري شهر را در تبديل شدن آن به بانك يادآورد شد و توسعه سريع آن را نشان از وسعت عملكرد و اقبال شهرداريهاي كشور به آن دانست.
 محمد فقيه خراساني رئيس شوراي اسلامي شهر يزد هم در مراسم افتتاح بانك شهر خاطرنشان كرد شهروندان به بانكي كه شهرداريها پشتيبان آن هستند اعتماد كنند.
وي اظهار داشت: بانكي كه الان شاهد افتتاح آن هستيم يك بانك تخصصي است و اميدوارم شاهد بازگشايي شعبه هاي متعددي از آن باشيم.
رئيس شوراي اسلامي شهر پيشنهاد داد: به شهروندان نيازمندي كه از طرف شوراي اسلامي شهر به بانك شهر معرفي  مي شوند وام قرض الحسنه اهدا شود.
گفتني است پس از اجراي مراسم ابتدايي، شركت كنندگان و مسؤولان با حضور در محل شعبه بانك شهر واقع در چهارراه فرهنگيان – خيابان آيت ا... مطهري به طرف چهارراه 22 بهمن در آستانه ميلاد با سعادت پيامبر رحمت (ص) و سلاله پاكش حضرت امام جعفر صادق (ع) اولين شعبه اين بانك در استان يزد را افتتاح نمودند.
آدرس کوتاه :