مهندس ميروكيلي :رسانه ها در بيان خدمات صادق باشند

مهندس ميروكيلي :رسانه ها در بيان خدمات صادق باشند
به گزارش روابط عمومي واموربين الملل شهرداري يزد مهندس ميروكيلي در يك نشست خبري كه در محل شهرداري يزد برگزار شد اظهار اميدواري كرد: اصحاب رسانه در همه عرصه ها با صداقت پيشگي و روشنگري خدمات مسئولان را در راستاي ايجاد رضايتمندي به استحضار مردم برسانند و اگر خداي ناكرده ايرادي نيز وجود داشت آن را هم با صداقت تمام به مردم بگويند.
شهردار يزد با اشاره به روابط اخير شهرداري و رسانه ها ضمن تأكيد بر ارائه مستندات در خبرها اظهار داشت: در اين مدت حتي برخي شنيده ها به عنوان مستند ارائه مي شد.
وي ضمن تمايل به ارتباط بيشتر با دستگاههاي اطلاع رساني خاطرنشان ساخت: اصحاب رسانه بايد انتقاد كنند و ما هم بايد تحمل انتقاد سازنده و مؤدبانه را داشته باشيم.
مهندس ميروكيلي دراين نشست خبري با اشاره به آمار سال 86 و تلفات 285 نفري در تصادفات شهر يزد كه در حدود 90 نفر از آنها را موتورسيكلت سواران تشكيل مي دادند از تلاش شهرداري در بخش ترافيك شهري و اصلاح ساختار خيابانها و تقاطع هاي شهر و بهبود وضعيت ترافيكي خبر داد و گفت در حال حاضر از آمار كشته شدگان تصادفات شهر يزد 50 نفر كاسته شده كه اين براي من و همكارانم افتخار بزرگي است.
وي با بيان اصلاح هندسي 63 تقاطع و اجراي 37 ميدان در سطح شهر به هزينه يك ميلياردي در بخش لوازم، تابلوها و چراغهاي ترافيكي شهر يزد اشاره كرد و گفت: كنترل ترافيك نيز در چهارراههاي فرهنگيان، يزدباف و ميدان آزادي راه اندازي شده و مكانهاي ديگر هم در برنامه شهرداري قرار دارد.
شهردار منتخب سومين دوره شوراي اسلامي شهر اجراي پروژه هاي مصوب سفر رياست محترم جمهوري از جمله پل هاي همافر و ابوذر در كوتاهترين زمان ممكن و در حالي كه شريك اجرايي شهرداري يعني راه آهن فقط 500 ميليون تومان از سه ميليارد تعهدش را پرداخت كرده بود ، نشان از پايبندي شهرداري به تنها هدف خود يعني رضايتمندي مردم دانست.
وي با بيان اينكه عمليات اجرايي پل پروفسورحسابي از ديگر پروژه هاي مصوبات سفر نيز به پايان رسيده خاطرنشان ساخت با افتخار اعلام مي كنيم كليه مصوبات سفر دور دوم رياست محترم جمهوري كه به عهده شهرداري گذاشته شده بود به طور كامل اجرا شده است.
مهندس ميروكيلي با معرفي SDI به عنوان زيرساختهاي اطلاعات مكاني (Spatial Data Infastructure)، آن را بستري براي افزايش توانمنديها و ساده سازي تبادل داده هاي ساختاري و منابع، بين سازمانهاي مختلف دانست كه اين امكان را فراهم مي آورد تا اين سازمانها همكاري وسيع تري با هم داشته باشند. 
شهردار يزد با اعلام اينكه اجراي عمليات SDI از سوي شهرداري مطابق با استاندارهاي جهاني است از جمله مزيت هاي استفاده از آن را جلوگيري از دوباره كاريها و بالابردن قابليت هاي نهفته در اطلاعات مكاني و افزايش بهره وري از سرمايه گذاريهاي انجام شده، جهت دستيابي به اهداف توسعه پايدار در جامعه ذكر كرد.
شهردار منتخب سومين دوره شوراي اسلامي شهر در اين نشست با اشاره به نقش رسانه ها در فرهنگ سازي خاطرنشان نمود كه شهرداري تنها با حمايت مردم و پرداخت به موقع بدهي هاي شهروندان مي تواند جوابگوي نيازهاي شهر باشد.
وي اختصاص 18 ميليارد ريال به بهبود وضعيت عبور و مرور در منطقه حسن آباد مشير، اتمام و راه اندازي پايانه مسافربري ، احداث ساختمان شهرداري منطقه سه، اجراي اتوماسيون اداري ، اجراي نهضت آسفالت و فضاي سبز و هماهنگي با شركتهاي حفار و كنترل حفاريهاي شهر را از جمله پروژه هاي شهرداري در اين دوره دانست.                                           « روابط عمومي وامور بين الملل شهرداري يزد­»
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.