ملاقات رئیس جهاد دانشگاهی استان با شهردار یزد

ملاقات رئیس جهاد دانشگاهی استان با شهردار یزد
با بر شمردن امکانات و توانائیهای جهاد دانشگاهی و نیازهای آموزشی پژوهشی شهرداری یزد، جلسه ملاقات رئیس جهاد دانشگاهی استان با شهردار که در ساختمان شهرداری مرکز واقع در میدان آزادی برگزار گردید منجر به تعاملات بیشتر بین آن دو خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد در ملاقات رئیس جهاد دانشگاهی استان یزد با شهردار مرکز استان که در محل شهرداری مرکز انجام شد بر لزوم همکاریهای هر چه بیشتر فی ما بین تأکید گردید.
مهندس محمدرضا عظیمی زاده در این ملاقات با ابراز رضایت از همکاریهای دو جانبه در موضوعات آزبتن و آزمکانیک خاک و... خدمات متقابل هر دو مجموعه را ستود و تداوم کار در این زمینه را نشانه رضایت آنها از همدیگر دانست.
دومین شهردار سومین دوره شورای اسلامی شهر با بیان اینکه سیاست گزار آموزشی در شهرداریها، دفتر امور شهری و شوراهاست و اعتبارات آن را خود دفتر به صورت متمرکز جذب و هزینه می کند، در عین حال آمادگی هر گونه همکاری را با جهاد دانشگاهی اعلام کرد.
در این دیدار رئیس جهاد دانشگاهی استان بر ضرورت توجه به پژوهش در حوزه مدیریت شهری اشاره کرد که شهردار نیز بر پیگیری این امور از سوی حوزه معاونت برنامه ریزی شهرداری سفارش نمود.
مهندس عظیمی زاده همچنین بر ضرورت تعامل و هم افزائی در ارتباطات متقابل با دانشگاه و محیطهای پژوهشی برای رسیدن به رشد و بالندگی تأکید کرد.
دکتر میرغفوری رئیس جهاد دانشگاهی استان یزد نیز در این ملاقات با بر شمردن امکانات آموزشی این نهاد خواستار همکاریهای بلند مدت با شهرداری شد.
وی علاوه بر این آمادگی جهاد دانشگاهی را در ارائه خدمات در حوزه های آموزش همگانی و شهروند الکترونیک به سازمانها و مناطق وابسته به شهرداری اعلام داشت.
رئیس جهاد دانشگاهی استان پیشنهاد داد با تصویب یکسری از عناوین پژوهشی مورد نیاز مجموعه شهرداری و حمایت از آنها راه هدایت پایان نامه های کارشناسی ارشد را به این سمت باز کنید تا شهرداری نیز از آن استفاده نماید.
خاطرنشان می شود در این ملاقات آقای محمدرضا دهقانی فیروزآبادی سرپرست معاونت آموزشی و آقای نیازی مدیرمرکز خاک جهاد دانشگاهی، دکتر میرغفوری را همراهی می کردند.
 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.