معرفی مدیر پروژه بودجه ریزی عملیاتی شهرداری یزد

معرفی مدیر پروژه بودجه ریزی عملیاتی شهرداری یزد

در راستای اجرای پروژه بودجه ریزی عملیاتی و حسابداری تعهدی شهرداری یزد معاون اداری و مالی این شهرداری محمدرضا میرشمسی معاون اداری و مالی فعلی سازمان فاوا را به عنوان مدیر این پروژه معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد با حکم معاون اداری و مالی شهرداری آقای محمدرضا میرشمسی به عنوان مدیر پروژه بودجه ریزی عملیاتی و حسابداری تعهدی شهرداری منصوب شد.

مهندس سید علی مشتاقیون معاون اداری و مالی شهرداری یزد در این حکم اظهار امیدواری نموده است با بهره گیری کامل از پتانسیل ها، ظرفیت ها و نیروی انسانی و همچنین هماهنگی، تعامل و همفکری کارگروه تخصصی، اصلاح نظام مالی شهرداری صورت پذیرد.

گفتنی است محمدرضا میرشمسی دارای مدرک کارشناسی حسابداری و 15 سال سابقه کار اداری و مالی می باشد که هم اکنون ششمین سال خدمت خود را در سازمان فاوای شهرداری به عنوان معاون اداری و مالی سپری می کند.

خاطرنشان می شود بر اساس ماده 138 برنامه چهارم توسعه، دستگاههای ذیربط به منظور اصلاح نظام بودجه ریزی از روش موجود به روش هدفمند و عملیاتی و به صورت قیمت تمام شده، خدماتی را از قبیل شناسایی و احصای فعالیت و خدماتی که دستگاههای اجرایی ارائه می نمایند، تعیین قیمت تمام شده فعالیت ها و خدمات، متناسب با کیفیت و محل جغرافیایی مشخص، تنظیم لایحه بودجه سالانه بر اساس حجم فعالیت ها و خدمات و قیمت تمام شده آن و تخصیص اعتبارات بر اساس عملکرد و نتایج حاصل از فعالیت ها و متناسب با قیمت تمام شده آن باید انجام دهند.

آدرس کوتاه :