معرفی اعضای شورای سیاست گذاری هفته نامه شهرداری یزد

معرفی اعضای شورای سیاست گذاری هفته نامه شهرداری یزد
شهردار یزد با صدور احکامی اعضای شورای سیاست گذاری هفته نامه یزدآوا را که به تازگی مجوز چاپ هفتگی آن صادر شده است معرفی نمود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد با صدور مجوز انتشار هفته نامه یزدآوا محمدرضا عظیمی زاده آقایان سید علی محمد میرحسینی عضو شورای اسلامی شهر یزد، سید علی مشتاقیون معاون اداری و مالی، محمدرضا نیکونژاد مدیر روابط عمومی و امور بین الملل ، محمدرضا پهلوانیان مدیر فرهنگی اجتماعی و حسین جلالی مسئول پیگیری هفته نامه یزدآوا را طی احکام جداگانه ای به عنوان عضو شورای سیاست گذاری هفته نامه یزدآوا منصوب کرد.
در این احکام اظهار امیدواری شده است در راستای تحقق اهداف نشریه و هم افزایی با سایر مطبوعات محلی، اعتلای سطح فرهنگی اجتماعی شهر و استان دارالعباده و دارالعلم یزد مدنظر قرار گیرد.
شهردار یزد در این احکام خاطرنشان نموده است در عرصه کنونی، شهرداریها فقط به عنوان دستگاه خدماتی و اجرائی قلمداد نمی شوند بلکه با توجه به نیازهای جدید شهروندان، به منزله یک نهاد اجتماعی و فرهنگی مؤثر در حوزه مسائل شهری به شمار می آیند که شایسته است نیازهای فرهنگی شهروندان را هم در حیطه وظایف خود تأمین نمایند.
وی همچنین تأکید نموده است نشریات از گروههای مهم رسانه ای به شمار می آیند و به دلیل کارکردهای ویژه خود در حوزه مسائل بومی، عمده ترین نقش را در جهت دهی به رفتارهای اجتماعی در پایه ای ترین سطح خود دارا هستند.
مهندس عظیمی زاده علاوه بر این مطبوعات را اصلی ترین عامل شکل گیری افکار عمومی دانسته که جزء ضرورت های اجتناب ناپذیر جوامع انسانی می باشد.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.