• دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

معرفي مسئول روابط عمومي سازمان عمران و نوسازي شهرداري يزد

معرفي مسئول روابط عمومي سازمان عمران و نوسازي شهرداري يزد

مهدي نعمت اللهي با صدور حكمي از جانب مهندس محمد جواد حاجي محمد رضائي به عنوان مسئول روابط عمومي سازمان عمران و نوسازي شهرداري يزد منصوب شد.

 

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري يزد مهندس محمد جواد حاجي محمد رضائي با صدور ابلاغي ، مهدي نعمت اللهي را به عنوان مسئول روابط عمومي سازمان عمران و نوسازي شهرداري يزد منصوب كرد.

مدير عامل سازمان عمران و نوسازي در اين ابلاغ ، مستندسازي پروژه هاي سازمان ، تهيه گزارش و آمار از پروژه هاي عمراني به صورت ماهيانه ، هماهنگي با روابط عمومي شهرداري يزد و سازمانهاي  مربوطه ، جمع آوري و ارائه اطلاعات در قالب هاي مختلف نرم افزاري در سايت و ارائه  به مديريت ، تهيه گزارشهاي آماري و بولتن در پروژه هاي عمراني ، رسيدگي به شكايات ، نظرسنجي و انتقادات عموم نسبت به سازمان ، تامين نرم افزار و اطلاعات مورد نياز همكاران در  رابطه با پروژه هاي عمراني و دسته بندي ، آرشيو و نگه داري اطلاعات در بايگاني سازمان را به عنوان وظايف محوله بر شمرده است.

 

روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد

 

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بر لزوم استفاده از ظرفیت های محله ای در جهت غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر تاکید کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی با شناسایی و استفاده از...

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ 83 بازدید