مسافران پرواز 298 تهران به يزد جان سالم به در بردند

مسافران پرواز 298 تهران به يزد جان سالم به در بردند
مدير روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري يزد گفت : پرواز شركت ايران اير از تهران به مقصد يزد با شماره 298 در تاريخ ششم خرداد ماه سالجاري در حاليكه با دو ساعت تأخير در حدود ساعت 22 به پرواز درآمده بود پس از 40 دقيقه به دليل نقص فني به فرودگاه مهرآباد بازگشت و مسافران با هواپيماي ديگري به يزد انتقال داده شدند .
حسين ساجدي فر كه خود نيز از مسافران اين هواپيما بود اظهار داشت : پس از گذشت مدتي از پرواز ، هواپيما دچار نقص فني گرديد و در حاليكه به فرودگاه مهرآباد باز مي گشت با تكانهاي شديد و        عدم تعادل فراوان موجب رعب و وحشت مسافران شد .
وي ادامه داد عليرغم اينكه مهمانداران سعي مي كردند با رفتار خودشان به سرنشينان هواپيما روحيه بدهند ولي شواهد قرين بر اين بود كه اتفاقي رخ داده است .
مشاور شهردار يزد گفت : با فشار رواني شديدي كه به همه وارد آمده بود پس از مدتي هواپيما در فرودگاه مهراباد به زمين نشست و در اين هنگام اعلام شد هواپيماي ديگري شما را به يزد مي برد ، اما با شنيدن اين خبر در حدود 40 نفر از مسافران با انصراف از پرواز بليط هاي خود را باطل نمودند .
ساجدي فر خاطر نشان كرد: مهندس مير وكيلي شهردار يزد ، سيد كاظم ابراهيمي شهردار بهاباد ، محمود زارع (ناطق ) مدير كل اداري مالي استانداري يزد و عبدالرضا روشن مدير امور اداري شهرداري يزد نيز از مسافران اين هواپيما بودند .
 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.