مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان یزد برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان یزد برگزار شد
در مراسم با شکوهی آقای عزیزا... سیفی فرماندار سابق یزد مورد تکریم قرار گرفت و آقای محمود شاکری شمسی به عنوان فرماندار جدید سمت معرفی گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد، مراسم تکریم عزیزا... سیفی فرماندار سابق و معارفه محمود شاکری شمسی فرماندار جدید با حضورسید محمد میرمحمدی استاندار محترم یزد، حجت الاسلام و المسلمین مدرسی امام جمعه محمدآباد، جوکار نماینده محترم مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از اعضاء شوراهای اسلامی شهر و شهرستان، مهندس عظیمی زاده شهردار محترم یزد و جمع کثیری از مسئولین استان در محل فرهنگسرای شهرداری برگزار گردید.
در این مراسم سیفی گزارش مبسوطی از اقدامات انجام شده در زمان تصدی سمت فرمانداری ارائه نمود و شاکری شمسی نیز برنامه های خود را اعلام کرد.
شایان ذکر است سخنرانان در این مراسم استاندار یزد، امام جمعه محمدآباد، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی بودند که با ذکر نکاتی از کارهای باقی مانده برعملکرد خوب عزیزا... سیفی صحه گذاشته و درایت، کاردانی، لیاقت و تجربه محمود شاکری شمسی را سرفصل جدیدی جهت پیشبرد اهداف نظام ذکر و برای ایشان سلامتی و توفیق روزافزون را مسألت نمودند.
روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد
آدرس کوتاه :