مدیر مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهری شهرداری یزد تاکید کرد: آموزش می‌تواند زیربنای توسعه پایدار و ترقی یک جامعه باشد

مدیر مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهری شهرداری یزد تاکید کرد: آموزش می‌تواند زیربنای توسعه پایدار و ترقی یک جامعه باشد

مدیر مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهری شهرداری یزد با تاکید بر اینکه آموزش می‌تواند زیربنای توسعه پایدار و ترقی یک جامعه باشد، تاکید کرد: این آموزش‌ها باید کاملاً منطبق با آموزه‌های دینی و ملی ما باشد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جعفر امین مقدم در یکصد و هفتاد و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر و در نشست عضویت یزد در شبکه شهرهای یادگیرنده جهان، خاطرنشان کرد: شعار شبکه جهانی شهرهای یادگیرنده یونسکو، آموزش مادام العمر است، به گونه‌ای که شهروندان همیشه آموزش ببینند و صرفاً منحصر به آموزش و پرورش و دانشگاه نباشد، البته شهر هم باید به گونه‌ای برای شهروندان زمینه یادگیری را فراهم نماید.

مدیر مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهری شهرداری یزد افزود: اوایل سال جاری، سایت یونسکو باز شد و تلاش‌های ما از قبل منجر شده بود که آیتم‌های لازم را جمع‌آوری کرده و سریعاً این اطلاعات به کمیسیون ملی یونسکو ارسال شد.

امین مقدم اضافه کرد: پرونده یزد و شهرهای دیگر به پاریس رفت و خوشبختانه سه شهر از ایران توانستند جواز حضور در شبکه جهانی شهرهای یادگیرنده را داشته باشند در صورتی که در چهار سال گذشته تنها یک یا دو شهر از ایران توانسته بودند این ظرفیت را کسب کنند.

وی خاظر نشان کرد: این یک پتانسیل برای شهر یزد است که نیاز به جدیت و تلاش و هم افزایی تمام ادارات و بخش‌های مختلف استان است تا بتوانیم نهایت استفاده از این ظرفیت را به عمل آوریم.

گزارش تصویری را از اینجا ببینید

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.